Cod MW 2 - demo a pełna wersja

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

aabbcc

Użytkownik
Użytkownik
Byłem wielkim fanem CODa do czwórki, a za kolejne odsłony jakoś nigdy nie mogłem się zabrać zniechęcany tym co o nich czytałem.
Aż wreszcie wczoraj postanowiłem sprawdzić demo Modern Warfare 2.
No i w związku z tym mam pytanie - czy cała gra jest taka jak to demo, bo przeżyłem szok?
Grałem w pierwsze MW na kompie i gra wyglądała dosyć fajnie. A to MW2 odpalone na x360 wygląda niewiele lepiej od Cod 2 (jeden z tytułów startowych tej konsoli, 2005 rok!!!) odpalonego na x360 i o wiele gorzej od tego samego cod 2 odpalonego na kompie ... Krótko mówiąc - paskudnie jak na grę sprzed roku. Chyba, że to ja jestem ślepy, albo moje odczucie brzydoty tej gry zostało spotęgowane tym, że chwilę wcześniej napieprzałem brzydali w pięknym demie Bulletstorma ...
Misje - czy wszystkie są tak nudne, oskryptowane do bólu i czy we wszystkich są pseudo ciekawe a tak naprawdę wkurzające momenty jak *********nie czekanami pod górę i pseudoemocjonujące jak ten, kiedy nasz bohater się poślizgnął i gdyby nie ręka towarzysza broni to spadłby w przepaść?
 

BCG-pl

Użytkownik
Użytkownik
grafika nie jest wybitna ale do brzydkich gier to mw 2 nie nalezy. wyglada przecietnie i na pewno lepiej niz cod 2. ustaw sobie moze telewizor... jesli chodzi o kampanie to jest oskryptowana a fabula dosyc plytka ALE mi sie gra bardzo dobrze bo non stop cos sie dzieje. lokacje sa zaprojektowane z pomyslem i przechodzenie ich sprawia frajde. moze grajac w ta gre nie bedziesz jej przezywal i sie nia podniecal ale gra sie milo i na luzie. rzeczy typu podane przez ciebie wspinanie sie gorach, nie jest duzo, akurat w demie jest taka misja. poza tym wpisz sobie na youtubie "modern warfare 2 walkthrough" i obejrzyj filmiki z misji a do tego ocenisz grafike. ja uwazam ze przesadzasz...
 

pawel1503

Banned
Osobiście nie grałem w demo MW2, ale grafika niestety nie powala, jest ona solidna, takie 6+/10.
Oprawa nie powala, ale nie jest również taka zła, jak napisałem. Jeżeli chodzi o skrypty, to TAK! Osobiście bardzo mnie denerwowały bo brały się znikąd
Reasumując, jak nie jesteś piratem i dużo grasz online, to możesz zainwestować, jeżeli nie masz live to nawet się nie tykaj tej gry(no chyba, że masz z kim grać na split screenie. Mi osobiście bardzo przypadły do gustu Spec Ops i multiplayer split screen)
 

aabbcc

Użytkownik
Użytkownik
@BCG-pl z telewizorem wszystko dobrze, tak jak pisałem w pierwszym poście chwilę przed demem MW2 skończyłem demko Bulletstorma i z grafiką było wszystko OK (a nawet lepiej niż ok). ;)

@pawel1503 niedługo będę miał live'a ale w Codzie mnie multi nie interesuje, tylko single, który w poprzednich był bardzo fajny, natomiast tę misję z dema to na łopatki kładzie intro z coda 4, w którym możemy tylko głową obracać .. :D

Niestety piratem nie jestem, więc muszę skorzystać z rady BCG-pl i pooglądać na yt czy ta misja to wypadek przy pracy czy reprezentatywny obraz całości.
 

termit92

Użytkownik
Użytkownik
Nie wiem jak dla was ale dla mnie bardziej liczy się fabuła i grywalność a nie tylko grafika grafika grafika. Fabuła singla nie jest zła, jak w każdym codzie stoi na dobrym poziomie, a granie w sieci na live'ie wciąga na długie godziny(przynajmniej mnie ;p ) Polecam jeżeli jesteś w głównej mierze nastawiony na grę w sieci bo ta jest zawsze najlepsza, single to tylko kiepski wstęp do tego co będzie się działo online :D .
 

mihcal5

Banned
ja sp Cod Mw2 przeszedłem w kilka godzin, a grafika jest nie najgorsza. Jednak jak do singla to tej gry ci nie polecam bo długo sobie nie pograsz.
 

Kuba2255PL

Użytkownik
Użytkownik
Single przeszedłem w 6godz i 40 minut,i mi się podobał.Ale gra multi też jest ekstra.
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Demko jest wycinkiem pełnej wersji i nie zauważyłem różnicy w grafice między wersjami.
A gry z pc nawet sprzed 4-5 lat wyglądają lepiej od nowości z x360.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom