Cod mw 2 Lobby

dominik490

Użytkownik
Użytkownik
Siema! Czy zna ktoś takie lobby 1 kill = 1 prestiż ? Bo mam 3 prestiż ale mnie to już wkurza. Z góry thx
 

bigosPL

Użytkownik
Użytkownik
nie rozumiem zbytnio o co Ci chodzi, prestiż dostajesz jak nabijesz 50lvl, a to trochę trwa (ok 3-4 tysiecy killi mialem przy pierwszym), a Ty chcesz za 1 killa dostac? :p
 

Marf

Użytkownik
Użytkownik
bigos - bo są takie looby,ale nie są zbytnio dozwolone :)
Chyba chodziło Ci o 70 LVL,a nie 50LVL :)
 

dominik490

Użytkownik
Użytkownik
Po pierwsze - prestiż masz po 70 lvl
Po drugie - chodzi mi o lobby gdzie jak zabijesz jednego gościa masz 70 lvl.

@Edit://
@Marf Napisałeś to przede mną o parenaście sekund ;) .
-------------------------------------------------------------
To co, zna ktoś takie lobby?
 

bigosPL

Użytkownik
Użytkownik
jak granie na czitach, frajerstwo.

nie wiedzialem, ze mw2 ma 70lvl (bo po co az tyle;o), napisalem 50lvl to bo jest max w black ops ;) sorry
 

Prz3mo

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
A mam pytanie po jaką cholerę to?
Osobiście moim zdaniem najlepszym motorem który ciągnie to jakoś jest właśnie ten system wyzwań i lvl. Jak dobijam do 70 to mam ochote jak najszybciej dobić i zacząć nowy prestiż a na 70 nie dałem rady wyskillować AK bo mnie nudziło. Z resztą lepiej mieć skill i niski lvl niż max prestiż i nie potrafić nic.

Żeby odpalić lobby raczej napewno musisz mieć jtag i przez to to zrobić.
 

$evik

Banned
A mam pytanie po jaką cholerę to?
Osobiście moim zdaniem najlepszym motorem który ciągnie to jakoś jest właśnie ten system wyzwań i lvl. Jak dobijam do 70 to mam ochote jak najszybciej dobić i zacząć nowy prestiż a na 70 nie dałem rady wyskillować AK bo mnie nudziło. Z resztą lepiej mieć skill i niski lvl niż max prestiż i nie potrafić nic.

Żeby odpalić lobby raczej napewno musisz mieć jtag i przez to to zrobić.
Jtaga musi miec właściciel lobby, a pozostali gracze którzy dołączą nie muszą go miec. Ja raz styknąłem się z takim modded/hacked lobby w CoD:World At War. Wchodze sobie na mecz Zombie, znajduje lobby, i zaczynamy grac. :) Hoster całkowicie 'przejął gre' , i było tak - zabiłem jednego zombie, i miałem 15 prestiż i wszystkie bronie odblokowane :)


Co do tematu, to MW2 kupuj śmiało - epicka gra w multiplayer. W tą gre gra maaaasa ludzi, i znalezienie servera 6v6 albo 8v8 to niecała minuta :) Kupuj śmiało, niezawiedziesz się napewno!
 

Do góry Bottom