COD MW 2 polonizaja

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Do tej pory czekałem na wersje PL. Juz nie czekam ....


Polonizacja CoD:MW2 - podwójna porażka | Zagraceni.pl - Blog graczy po 30-ce


Po prostu zenua
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Ufff to jednak dobrze, że mam okazję załatwić sobie wersję UK... Tak czułem, że jednak w tego typu grach to nie ma jak oryginalne napisy...
 

nakoz

The Legend
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Po prostu kolejna porażka... cieszę się że w mojej kolekcji jest wersja oryginalna. Zresztą w tego typu grach lepiej mieć eng. wiem to od dawna :p
 

jack119

Użytkownik
Użytkownik
No i co z tego, ja wolę mieć wybór, tym bardziej, że średnio znam angielski...

@down
faktycznie, chyba nie ma wyboru, mój błąd :p
 

Prisonbull

Użytkownik
Użytkownik
To ma być wybór? Tego się czytać nie da. Empik to jedno wielkie G. Niech sobie wsadzą gdzieś te swoje polonizacje i CoD'a w super cenie.
 
S

sebool12

Guest
Szkoda, że nie dali na końcu "Weś i spier***** .
 

glodos

Użytkownik
Użytkownik
pomijając fakt, że to śmiech na sali to już prędzej w wersji angielskiej będzie wiadomo o co chodzi niż tu
 

adidas2009

Użytkownik
Użytkownik
Hahaha to jest jakies nieporozumienie, trzeba sie dowiedziec kto to polonizowal i im konsole zbanowac normalnie heheh.
 

rtv2500

Użytkownik
Użytkownik
a czy jak kupię oryginalną grę to będę mieć do wyboru jęz polski/ angielski?
 

Kubus_76

Użytkownik
Użytkownik
a czy jak kupię oryginalną grę to będę mieć do wyboru jęz polski/ angielski?
Niestety nie jak kupisz PL to masz tylko PL :(
 

Becuś

Użytkownik
Użytkownik
Ale akurat w tej grze nie ma za dużo do rozumienia, masz zabijać wszystko co się rusza i nie jest Twoim sprzymierzeńcem ;p zresztą fabuła tu jest bo jakaś musi być ;p
 

MPiotroV

Użytkownik
Użytkownik
ahahahahaha.

tyle w tym temacie.

wielka porażka LEM.
 

maksimus

Banned
Jest już na necie polska wersja???
 

mateuszx20

Użytkownik
Użytkownik
Ja juz sie przyzwyczailem do call of duty po angielsku, niestety przed premiera nie bylo zadnej wersji angielskiej, a szkoda bo wg mnie jest ona lepsza. W wersji Pl najbardziej nie podoba mi sie czcionka z czasow cod4 jeszcze, a w wersji ang jest juz nowsza i ladniejsza, poza tym w innych wersjach jezykowych ta czcionka juz jest wiec nie wiem dlaczego LEM z niej zrezygnowal. Ale my i tak mamy dobrze, bo inne kraje maja nawet kwestie mowione we wlasnym jezyku, wole nie myslec co wtedy by sie dzialo biorac pod uwage nie dorobki w napisach
 

Budyn90

Użytkownik
Użytkownik
Mam pytanie do tych co juz dluzej grali w polska wersje Modern Warfare 2. Czy wersja zlokalizowana to rzeczywiscie taka porazka? Bo zastanawiam sie nad wyborem wersji (ENG czy PL). Wolalbym polska, ale jezeli jest az tak zle to bym sie zdecydowal na angielska. Czy te "kwiatki" o ktorych czytamy w pierwszym poscie to wszystko, czy cale spolszczenie jest tak denne?
 

kibbek

Użytkownik
Użytkownik
JA mam normalną wersje nie mam żadnych błędów ;/ sory ale może po aktualizacji to już zmienili bo u mnie git kupione w opolu media markt koło realu . już się nie ma czego obawiać była aktualizacja i błędy wywalili tak mi się wydaje bo ja nie mam :D
 

simonnt

Użytkownik
Użytkownik
Jest już na necie polska wersja???
tak, w grudniu;)
 

Zienciu PL

Użytkownik
Użytkownik
NA ******** .org pojawila sie wersja PL
 

jack119

Użytkownik
Użytkownik
lol o czym ty mówisz ? polska wersja była już tydzień temu na rapidzie...

a spolszczenie i tak nie jest jakoś szczególnie przydatne, bo podczas rozróby i tak nie będziesz czytał co oni tam paplają ;P ale oczywiście jak ktoś nie zna angielskiego w ogóle to warto wybrać wersję PL
 

Zienciu PL

Użytkownik
Użytkownik
lol o czym ty mówisz ? polska wersja była już tydzień temu na rapidzie...

a spolszczenie i tak nie jest jakoś szczególnie przydatne, bo podczas rozróby i tak nie będziesz czytał co oni tam paplają ;P ale oczywiście jak ktoś nie zna angielskiego w ogóle to warto wybrać wersję PL
Tak ,Wiem ale nie wszyscy korzystaja z rapida a wiele osob pyta o ******* PL :D
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom