CoD MW2 25 fragów:)

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

babel77

Użytkownik
Użytkownik
W multi CoD MW2 za 25 fragów dostaniemy do dyspozycji ......uwaga- bombę atomową.

""Wygląda na to, że zaczął się zalew informacji o Modern Warfare 2. W rozwinięciu znajduje się materiał, który pokazuje co dostaje się za serię 25 fragów w multi i muszę powiedzieć, że jest dość zaskakujący. Jeżeli nie chcecie spoilerów, nawet tych mówiących o multiplayerze, nie oglądajcie."""

Żródło i więcej: http://polygamia.pl/Polygamia/1,95338,7209133,Za_25_fragow_w_multi_Modern_Warfare_2_dostaniemy___.html

PS Fragi pewnie pod rząd
 

trykosz

Użytkownik
Użytkownik
PS Fragi pewnie pod rząd
Nie pewnie, tylko na pewno.

Ja pier**** to pierwsze co mi się nasunęło. :D Fak mocna rzecz.
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Już nieco przesadzili. Mam nadzieje, że będzie można to wyłączyć w ustawieniach serwera.
 

Cmentarson

Użytkownik
Użytkownik
Już nieco przesadzili. Mam nadzieje, że będzie można to wyłączyć w ustawieniach serwera.
nawet jeśli to tylko pewnie w prywatnych meczach - suchar.
Chociaż i tak mi to dynda i to dość mocno, bo gram tylko na SD a tam max 6 osób się wciska (chyba że więcej, no ale na pewno nie 25 :p )
 

nemek

Użytkownik
Użytkownik
a mi sie podoba
czemu ? a no dlatego ze rzadko kto zrobi 25 kill streak a takie jedno oczyszczenie mapy bedzie spoko :D
mam nadzieje ze atomowka nie konczy gry bo wtedy bylo by to przegiecie chociaz sensowne ;p
 

KaMiL_xD

Banned
Użytkownik
Spoko rzecz na bank w challengach będzie jakieś osiągnięcie za ileś tam wybuchów tych bomb za dużą ilość EXpa... Spoko rzecz choć trudno ja będzie nabić ponieważ nie każdy ma skilla do FPSów i trudno mu będzie nabić takiego kill strike ;)
Ale zdecydowanie news na "+" i ta opcja będzie fajna :D
 

maroko freestyle

Użytkownik
Użytkownik
hahahaha! nie no masakra
 

kisiel__94

Banned
Użytkownik
już to widzę 24 kilstreak i dead ***********************************

:p
 

L3ST3K

Użytkownik
Użytkownik
O matulu, a jak to jest z ta bombą, ten co zrzuca też ginie??
+1 do Deaths?
Jak to działa?
 

chudyosw2

Użytkownik
Użytkownik
już to widzę 24 kilstreak i dead ***********************************

:p
Mi to by tak siadła że masakra.


A co do tematu , nadal uważam że to będzie super gra ale jedno mnie nie pokoi czy oni czasami nie przesadzają i ta gra nie będzie przereklamowana.

Ale i tak kupuje liva na rok i cały czas będe grał w tą gre ;]
 

KrzQ

Użytkownik
Użytkownik
Nie no dla mnie to lekka przesada.
Tak jak to ktoś napisał: może zepsuć całe multi
Ciężko zdobyć te 25 killów ale nie jest to niemożliwe!
 

Parker

Użytkownik
Użytkownik
Bez przesady, dlaczego niby ma to zepsuć całe multi? Trzeba przyznać, że ciężko jest zdobyć 25 killi bez śmierci, więc nie będzie to taki częsty przypadek. Będzie to swojego rodzaju wynagrodzenie dla tego, który pozamiata wszystkich na mapie. Myślę, że będziemy to oglądać najwyżej co 10 meczy.

BTW. To mi pomysł się podoba, a co .
 

Twardowski

Użytkownik
Użytkownik
No fajne to jest, szkoda tylko, że nigdy tego nie będę mógł użyć .
 

Galagher

Banned
Użytkownik
W większości meczów jakie miałem w CoD 4 to jak ktoś zabił ogólnie podczas całego meczu 30 graczy to był mocny a co dopiero 25 killów pod rząd :p
 

Tomtrade

Użytkownik
Użytkownik
Bez przesady, dlaczego niby ma to zepsuć całe multi? Trzeba przyznać, że ciężko jest zdobyć 25 killi bez śmierci, więc nie będzie to taki częsty przypadek. Będzie to swojego rodzaju wynagrodzenie dla tego, który pozamiata wszystkich na mapie. Myślę, że będziemy to oglądać najwyżej co 10 meczy.

BTW. To mi pomysł się podoba, a co .
Moim zdaniem dużo, dużo rzadziej.

Imo dobra rzecz.
 

chudyosw2

Użytkownik
Użytkownik
Panowie na multi zdobyć 25 kill pod rząd to naprawde jest wyczyn i nawet najlepsi gracze będą mieli z tym problem. Może sie to uda raz na 20/30 meczy.

PS: A jak to będzie jak on tą atomówke podłoży to wysadzi wszystkich razem z swoim teamem i ze sobą ?
 

KrzQ

Użytkownik
Użytkownik
No mi się wydake że na hardcore TD zabije wszystkich razem z sobą a tak w normalnym TD to swoich nie można zabić
 

WarreNPL

Użytkownik
Użytkownik
dobry pomysł bo jak taki pro co ma po 20 kill streaków będzie mógł zabić samego siebie.
 

zibby1515

Banned
Użytkownik
Panowie od CoD za bardzo znaja sie na multi żeby to działało tak że zabija wszystkich na mapie,to by nie miało sensu bo żadnycg strike'ów do przodu bysmy nie mieli skoro zabijało by i naszych. A nagroda za 25 kill srtrike musi byc naprawde konkretna,to cholernie trudno bedzie nabić więc ewentualne 6 kills nie jest znowu taką wielką nagrodą. Chyba że pozostanie po niej jakieś skażenie albo coś
 

Parker

Użytkownik
Użytkownik
Panowie od CoD za bardzo znaja sie na multi żeby to działało tak że zabija wszystkich na mapie,to by nie miało sensu bo żadnycg strike'ów do przodu bysmy nie mieli skoro zabijało by i naszych. A nagroda za 25 kill srtrike musi byc naprawde konkretna,to cholernie trudno bedzie nabić więc ewentualne 6 kills nie jest znowu taką wielką nagrodą. Chyba że pozostanie po niej jakieś skażenie albo coś
Może bez tego skażenia, bo zaczyna już Stalker'em pachnieć .
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom