Cod MW2 i COD Black Ops a najnowsza aktualizacja dasha - pytanie

John_Marston

Świeżak
Świeżak
Chciałem o coś zapytać. Wczoraj przeszedłem COD MW2 , teraz instaluję COD Black Ops, jak przejdę singla, odinstaluję i podłączę się do XBL, pobiorę najnowszego dasha, to czy będę bez flagi ? Na XBL chciałbym grać tylko w Fifę 11
 

kacha2215

Świeżak
Świeżak
no to już raczej po ptakach coś tam zawsze zostaje i tu bedzie już widoczne na XBL
 

rs.pect

Użytkownik
Użytkownik
Będziesz musiał wgrać sobie LT+ (jeśli nie masz) oraz dograć patcha AP 25, by działało. Jeśli nie masz LT+, to uruchomienie MW2 i BO oflaguje konsolę, co spowoduje pewny ban podczas fali banów. Jeśli masz LT+, a gra nie ma patcha, to będzie czarny ekran i masz 3 minuty na wyłączenie gry (po tym czasie poleci flaga).
 

t3rror

Użytkownik
Użytkownik
Dopóki nie zaktualizujesz dasha do 2.0.12625.0, a jak rozumiem jeszcze tego nie zrobiłeś, to możesz na spać spokojnie. Lepiej jednak będzie jak wgrasz iXtreme LT+ jak najszybciej, wtedy jesteś chroniony przed możliwym oflagowaniem/zbanowaniem...
 

raflooldz

Banned
Mam pytanie.

Miałem iextreme 1.6, black ops śmigał, oczywiście po aktualizacji już nie śmigał, jednak po wgraniu lt+ nadal nie śmiga (czarny ekran). W jakiś sposób muszę patchować grę mimo tego, że mam lt+ wgrane? czy jest do polskiej wersji jakiś patch do black opsa ? ;)
 

Micky78

Użytkownik
Użytkownik
mam to samo co robić?
 

kulbon

Użytkownik
Użytkownik
musicie wgrać patcha do obrazu gry za pomocą programu ppfomatic, mowa o patchu z AP2.5,
 

zbychu83

Świeżak
Świeżak
musicie wgrać patcha do obrazu gry za pomocą programu ppfomatic, mowa o patchu z AP2.5,
a jest jakiś poradni co i jak zrobi i skąd poprać te paczę
 

Do góry Bottom