COD4 xbl

pelermo

Banned
Użytkownik
Witam są chętni na grę przez xbox live w call of duty4???
Stworzy się prywatną grę, czym więcej osób z forum tym fajniej czekam na odpowiedz na forum lub na xbl nick: pelermo

Pozdro

raforza

Użytkownik
Użytkownik
Odp: COD4 xbl

Kurde przewnie że jestem chętny. Fajnie byłoby jakbyśmy sie zgadywali co jakiś czas i ciorali w calla. Proponowałbym założyć nowy temat "COD4 XBL" na którym podawali byśmy godzine, date, zbierali chętnych i jazda. Już powoli mnie denerwuje gra z angolami, sznapsami i innymi hełropejczykami :/ POZDRO

Lebek

Użytkownik
Użytkownik

Ja jestem chętny do gry w Coda 4 gg 5756643

pelermo

Banned
Użytkownik

No to jest już nas trzech :) proponuję mały meczyk dzisiaj o 20:00 trochę mało osób lecz do 20:00 może jeszcze ktoś dojść. Dobrze by było jak każdy by był na xbl o 19:50 to wszystkie takie pierdoły jak dodanie użytkownika do listy znajomych itp by się załatwiło i bym zaczeli grę. Więc do zobaczenia na xbl. pozdro

raforza

Użytkownik
Użytkownik

Ja najwcześniej będe o 21 :-\. Dodajcie mnie do listy ja zaakceptuję i dołącze sie do meczyku. Pozdro

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik

Ja też mogę pograć. Ale potrzebuję kodu 48h, którego oczywiście oddam (bo kilka posiadam ale niestety w tej chwili nie mam do nich dostępu).

pelermo

Banned
Użytkownik

Ja też mogę pograć. Ale potrzebuję kodu 48h, którego oczywiście oddam (bo kilka posiadam ale niestety w tej chwili nie mam do nich dostępu).
Ja też nie posiadam kodu na 48h rozejrzyj się na allegro koszt coś około 2zł

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik

Nie, jak już kupić to na rok. Nawet nie mam kasy na koncie żeby sobie takiego kupić ^^ więc jeśli ktoś ma pożyczyć taki kod to włączam się do grania.

Lebek

Użytkownik
Użytkownik

ja tam musze sobie 3 konto zalozyc . i znowu sie meczyc z tymi do dupy broniami...

pelermo

Banned
Użytkownik

Dziś nici z grania lecz myślę że jutro wypali co do godziny to pisać na xbl. Oczywiście czekamy na więcej graczy. Pozdro

ManhunterPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak

A ja jestem chętny zawsze na granie w CoD-a, dodaj mnie do znajomych na xbl i pogramy. :)

Bodzio

Użytkownik
Użytkownik

Ja również z miłą chęcią pogram z wami w COD'a 4, lecz na razie nie będę mógł grac..., ale będę dostepny gdzieś tak 23 sierpnia, a bym zapomniał mój nick: SpotlessBodzio. Do tego czasu zaplanujcie jakiś meczyk ;)

raforza

Użytkownik
Użytkownik

Witam. Dzisiaj ok 21.30 mogemy zagrać kilka rundek. Wreki poslal mi wiadomość na ixa o stronie na której można robić ustawki na COD4 i inne, lecz nie wiem czemu nie potrafię wejść na tą stronę :p. Wreki jeśli to czytasz to daj jeszcze raz namiary a jeśli nie to może ktoś inny zna adres? Pozdro!!!

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik

http://www.x360iso.org/ dział turnieje. :D

raforza

Użytkownik
Użytkownik

Czizes ale ze mnie sierota :p hehe. Jestem zawsze chętny do gry ale dopiero wieczorem ok 21.00, no chyba że mam wolne czy cuś. Będę obserwował turnieje i jak co to z chęcią sie zapiszę. Pozdrawiam !!!

kantona

Użytkownik
Użytkownik

Od dwóch dni mam coda 4 - więc jak ktoś chce to chętnie zagram - dodawać mnie do znajomych :p

Do góry Bottom