Cofnięcie oflagowania

boby2pc

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
hehe, pewnie że działa ;D
 

Skubaniec

Użytkownik
Użytkownik
tak jak myslalem zmodyfikowanie wpisow w pamieci nand jedyne wyjscie ;), nie wiadomo czy dziala na zbanowane konsole, nie wiadomo czy dziala jesli byles podlaczony do xbl z flaga (podobno flagi maja gdzies zapisane na serwerze)
 

tombry

Świeżak
Świeżak
Witam
Może ktoś by spolszczył tego tutka.
 

Koles-GIT

Świeżak
Świeżak
wiec wlasnie, mi zdarzylo sie zalogowac do xbl po fladze.
 

petroz

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
hehe, pewnie że działa ;D
Działa. Jeżeli się nie mylę, to jest to ta sama flaga, która ustawiana jest po podłączeniu do XBL i otrzymaniu oficjalnie bana. Po wprowadzeniu NXE powodowało to, że nie można było korzystać z dysku twardego i uszkadzało profil. Z tego co wiem MS cofnął restrykcje, co do instalacji gier na HDD po wprowadzeniu updatea z pendrive'ami. Wracając do tematu, z tego co ja zrozumiałem - motyw z NANDem polega na uszkodzeniu ostatniego wpisu konfiguracyjnego w pamięci NAND w konsoli. Powoduje to odzyskanie zawartości z ostatniej kopii bezpieczeństwa także zapisanej w pamięci NAND. Tak ja to zrozumiałem, gdy przeprowadzałem dump po uzyskaniu bana na XBL. W ten sposób zdjęłem flagę u siebie w konsoli i przywróciłem ją do stanu z przed bana. Myslę, że przeprowadzenie dumpa NANDu po oflagowaniu przez AP check może usunąć flagę, aczkolwiek nie jestem pewien. Jeżeli coś z tego co napisałem nie jest prawdą, to proszę o poprawienie mnie. Nie jestem Alfą i Omegą i mogę się mylić. Mam nadzieję, że ten post pomoże komuś. Pozdrawiam!
 

Do góry Bottom