Cofnięcie przerobienia

Natheds

Świeżak
Świeżak
Witam, kupiłem ostatnio konsole xbox z 2009 roku, niestety przerobioną. Chciałem cofnąć to przerobienie, czytałem że można to zrobić aktualizując konsole. Chce to zrobić tak, jak jest napisane na oficjalnej stronie xbox'a. Tylko przed tym jak to zrobię, chciałem się dowiedzieć dokładniej czy to coś da, i czy nie wynikną z tego żadne problemy.
 

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jak masz dash starszy od 599 to update wywali lt
 

Haremhaton

Użytkownik
Użytkownik
chciałem się dowiedzieć dokładniej czy to coś da, i czy nie wynikną z tego żadne problemy.
Jeżeli była podpinana do internetu to jest opcja, że dostała bana lub flagę i nawet po cofnięciu/wykasowaniu przeróbki i tak nie będziesz mógł grać na internecie. Samo granie offline nie różni się chyba niczym jeżeli chcesz korzystać z oryginalnych płyt.
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Sprawdź, jakiego masz teraz Dash'a. Zawsze można wgrać OFW ręcznie.
 

Natheds

Świeżak
Świeżak
z tego co mi wiadomo to jest tam wgrany LT +2.0. Właśnie najgorsze jest to że nie wiem czy ma bana, czy nie. A czytałem że nie ma możliwości sprawdzenia tego. W każdym bądź razie, i tak wolałbym cofnąć tą przeróbkę. Chciałem to właśnie zrobić przy użyciu pamięci USB, żeby nie musieć się łączyć z internetem.
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
z tego co mi wiadomo to jest tam wgrany LT +2.0. Właśnie najgorsze jest to że nie wiem czy ma bana, czy nie. A czytałem że nie ma możliwości sprawdzenia tego. W każdym bądź razie, i tak wolałbym cofnąć tą przeróbkę. Chciałem to właśnie zrobić przy użyciu pamięci USB, żeby nie musieć się łączyć z internetem.
Musisz podłączyć konsolę do sieci

Jakiego masz Dash'a?
 

Natheds

Świeżak
Świeżak
Nie mam pojęcia jaki tam jest dash. W jaki sposób mogę to sprawdzić ?
 

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
w ustawieniach systemu pisze
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Nie mam pojęcia jaki tam jest dash. W jaki sposób mogę to sprawdzić ?
System --> Informacje o konsoli
 

Natheds

Świeżak
Świeżak
Ok, sprawdziłem. Jest to 2.0.13599.0
 

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
aktualizacją dasha nie usuniesz lt, musisz ręcznie
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
W dziale "LT" szukaj poradnika pod swój napęd.
 

Natheds

Świeżak
Świeżak
Kurcze, to niedobrze. A dam radę zrobić to sam ręcznie, czy muszę dawać do kogoś, kto przerabia konsole ? I przy okazji spytam, czy jest jakaś możliwość sprawdzenia czy jest na konsoli ban online ?
 

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
I przy okazji spytam, czy jest jakaś możliwość sprawdzenia czy jest na konsoli ban online ?
chyba tylko podłączając sprawdzisz
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Kurcze, to niedobrze. A dam radę zrobić to sam ręcznie, czy muszę dawać do kogoś, kto przerabia konsole ? I przy okazji spytam, czy jest jakaś możliwość sprawdzenia czy jest na konsoli ban online ?
Jeśli masz napęd Liteon, to potrzebujesz Probe do wyciągnięcia klucza.

Musisz podłączyć konsolę do sieci.
 

Natheds

Świeżak
Świeżak
Ok, dzięki wielkie za pomoc. Chyba najlepszym sposobem będzie zamiana z kimś konsoli na nie przerobioną.
 

Do góry Bottom