Cofniecie przerobki iXtreme - wazne pytanie!

akira5

Użytkownik
Użytkownik
witam. moja konsola jest przerobiona, ale nie wiem w jaki sposób. pewnie iXtreme. czy jest możliwość usunięcia przeróbki? bo chce używać Live i pobrać kodeki do filmów, a nie chce dostać BANA. czekam na odpowiedzi
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
jaki naped?
 

akira5

Użytkownik
Użytkownik
wlasnie nie wiem. oddam do serwisu i tam to zrobia bo ja sie na tym nie znam. poprostu jestem ciekawy czy da sie zdjac calkowicie przerobke tak by uzywac Live bez obawy o BAN?
 

misiekmr

Użytkownik
Użytkownik
akira5, jeżeli masz liteON'a to z góry Ci mówie ,że nie wgrasz oryginalnego oprogramowania.
Chwila dam ci url jak rozpoznać napęd.
 

5HOOGUN

Banned
Zależy jaki napęd, jeśli nie lite-on to bez przypału ;)
 

akira5

Użytkownik
Użytkownik
ale czy cofniecie przeróbki spowoduje, że moja konsola nie będzie narażona na BAN? czekam na linka misiekmr :p
 

akira5

Użytkownik
Użytkownik


znalazlem cos takiego. mowicie ze LiteOn, a skad pewnosc ze to nie BenQ lub Philips? na nich tez nie da sie cofnac przerobki?
 

peja101

Banned
Musisz zdjąć przedni panel obudowy. Tam masz kabelki i w zależności jakie masz kabelki to taki masz napęd. jaka data produkcji??
 

Floras

Użytkownik
Użytkownik
Tylko do liteona nie da sie wgrac oryginalnego fw ponownie.
 

Robert de Clair

Użytkownik
Użytkownik
Czego byś nie zrobił, tak w tej chwili Twoja konsola jest tykającą bombą.
Nawet przywrócenie FW nie zagwarantuje Ci, że nie dostaniesz prezentu od M$
Sad but true.
 

elamigos

Użytkownik
Użytkownik


znalazlem cos takiego. mowicie ze LiteOn, a skad pewnosc ze to nie BenQ lub Philips? na nich tez nie da sie cofnac przerobki?
Na 100% dowiesz się z tej strony:
Xbox 360 DVD Drive Database

Datę produkcji swojego X360 znajdziesz z tyłu.
 

smieszek02

Użytkownik
Użytkownik
Pewnie ktoś już wspominał ale z Lite-Ona nie idzie ściągnąć przeróbki, a swoją drogą to po co przerabiałeś jak chcesz teraz na necie grać. Ale tak z ciekawości dołącze się do tematu i moje pytanie brzmi : Jakbym miał dwa napędy przykładowo przerobiony Lite-On oraz jakiś inny nie przerobiony to jakbym chciał na xbl wejśc i podłączył ten nieprzerobiony to jest szansa na bana?
 

akira5

Użytkownik
Użytkownik
hehe poprostu zalezy mi tak naprawde na kodekach :p zreszta znam kolesia ktory za grosze mi przerabia, wiec to nie problem. tylko daj boze zeby nie byl to Lite-On :rolleyes:
 

Reji

Użytkownik
Użytkownik
smieszek02
Nie dostaniesz bana gdy nie przerobisz "oryginalnego" napędu (ten co masz od nowości) i jeśli masz lite ona to kupujesz na allegro przerobiony napęd wgrywasz klucz do przerobionego napędu i bana nie dostaniesz. Lecz jeśli masz już przerobiony ten "oryginalny" napęd to po ptakach bo prawdopodobnie m$ banuje po zmianach w FM napędu a gdy przypiszesz ten klucz to jakaś zmiana w FM już będzie.
 

akira5

Użytkownik
Użytkownik
do Reji:
Czyli jest szansa, ze po zdjeciu przerobki xbox bedzie szalal w live? boje sie bana, bo jak tlumaczylem wczesniej zalezy mi tylko na kodekach do filmow i uniknieciu bana

no i udalo mi sie dowiedziec jaki mam model napedu. a jest to Hitachi :)
 

Reji

Użytkownik
Użytkownik
... nie jestem pewien w 100% nie wiem jak m$ banuje konta (na jakiej zasadzie chyba nikt tego nie wie) ale najprawdopodobniejsza wersja że po zmianach w FM a przywrócenie FM jest jak by tez rejestrowanie to do wykrycia więc jest szansa ale mniejsza niż w napędzie z przeróbką.


a tak od siebie jeśli zależy ci na grze w necie czyli tylko na oryginałach sprzedaj xbox i kup ps 3 slim z uncharted 2;p lub sprzedaj iksa kup nowego dokup do niego napęnd (identyczny jak masz wsadzony w x-klocka wgraj w ten dokupiony key i graj na oryginałach i piratach)
 

Bazajaytee

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
albo czekaj na IX LT i graj na piratch na jednym napędzie ;) ALL IN ONE :D
 

RMS

Świeżak
Świeżak
Witam
Trochę się wtrące. Mam podobny problem i jedno pytanie. Jeżeli mam przerobioną konsolę, nigdy nie podpiętą do neta to czy można kupić np. z allegro niesflashowany napęd liteona i zamienić z tym który posiadam obecnie?
 

Robert de Clair

Użytkownik
Użytkownik
bedziesz musial do tego napedu wgrac klucz, a data wgrania klucza bedzie napewno inna niż data zapisu klucza w napedzie oryginalnym, czyli ban calkiem mozliwy.
 

RMS

Świeżak
Świeżak
a co robią osoby mające konsole po gwarancji w których walnie napęd? przecież też trzeba go wtedy wymienić.
 

Do góry Bottom