Cofniecie TOPOLOGY DATA - sprawdzal ktos ta metode??? dziala????

tomciopaluch222

Użytkownik
Użytkownik
How to convert LT+ 3.0 ISO to LT+ 2.0 compatible ISO | XboxPirate Tu jest opisane jak cofnac topology data z pliku ktory zrobiony jest pod lt 3.0 i zeby gra dzialala na nowo na lt.2.0 ..
Sprawdzal to ktos?..
Jesli sa jakies inne sposoby zeby oczyscic obraz to prosze o rady..DZIEKUJE
 

Kakashi

Banned
działa
inny sposób ściągnać iso pod lt 2.0 lub czyste
 

frostek

Użytkownik
Użytkownik
Na dashu 14xx i lt 2.0 pójdą gry nagrane tym sposobem??
 

Kakashi

Banned

tomciopaluch222

Użytkownik
Użytkownik
znalazlem poradnik po polsku

Najpierw pobierz to co jest pod tymi dwoma linkami :

Xbox Backup Creator.exe - to ...

topology for lt2.0.bin - i to...

Następnie wypakuj to co pobierzesz sobie najlepiej na pulpit i zrób tak :

Otwórz Backup Creator Xbox i przejdź do zakładki "IMAGE TOOLS" i jak klikniesz na te zakładkę to tam będziesz miał po prawej stronie poniżej takie coś jak :

Action :

Extract
Inject

będziesz miał tam zaznaczone na pewno na Extract i masz to zmienić i zaznaczyć na Inject

NASTĘPNIE :

Kliknij "AP 2.5 SEKTOR".
Załaduj swój obraz ISO gry NeverDead (2012) XBOX360-SWAG...i jak go załadujesz to od razu zostaniesz po chwili poproszony automatycznie o dodanie pliku BIN Ap2.5 + LT 2.0 ten pliczek będziesz miał jeśli się nie mylę pod drugim linkiem w folderze który najlepiej wypakuj sobie na pulpit i musisz na niego wskazać po prostu...
Jeśli pojawi się komunikat taki jak masz na tym rysunku poniżej to masz spatchowaną grę gotową do wypalenia :

http://i.imgur.com/f17lX.jpg

POLECAM WYPALIĆ W CLONE CD i na początku wypalania wyskoczy ci okienko z informacją czy ma wypalić jako OVERBURN i będzie poniżej druga opcja nie pamiętam w tej chwili dokładnie ale będzie tam pisało coś takiego że AŻ DO ZAKOŃCZENIA MEDIUM coś takiego ..... i te opcje właśnie drugą najlepiej wybierz i powinno się normalnie wypalić .... Powodzenia
 

tomciopaluch222

Użytkownik
Użytkownik
potwierdzi ktos czy to jest dobrze przetlumaczone???> ktos kto juz to robil..
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Sposób na cofnięcie topologii już dawno dodałem do mojego poradnika, działa w 100%.
http://xboxforum.pl/artykuly-f31/[tutorial]-nagrywanie-gier-pod-ixtreme-lite-touch-3-0-a-120365.html#post942283
 

tomciopaluch222

Użytkownik
Użytkownik
ok..dziala wszystko.... soul calibur smiga az milo.. gram godzine i nawet na dysk sie zainstalowalo.. Dziala poradnik cofniecia topology
 

AjnSztajn

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam trochę inne pytanie , zmieniałem topologię z 3.0 na 2.0. Gry na konsoli Slim z nowym dashem i lt2.0 są odczytywane niestety na moim fat z 2.0 ale przed ostatnim dashem płyty nie są rozpoznawane. Moje pytanie to czy po zmianie topologi z lt3.0 na lt2.0 gra powinna działać pod starym dashem czy już jednak wymaga nowego ?
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Usuń grę z dysku i wyczyść pamięć podręczną konsoli.
 

AjnSztajn

Użytkownik
Użytkownik
Gra nie była nigdy zainstalowana na moim fat , płyta włożona po raz pierwszy do napędu. Cichej aktualki też nie złapałem ponieważ od kilku lat nie podłączałem x do live. Konkretnie chodzi mi o Soul Calibur 5. Być może to wina płytek Platinium, na tym slimku śmigają.
 

fux1920

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mam LT 2.0,wypaliłem Kingdoms of Amalur: Reckoning-nie dziłało.Po zmianie topology według tutka kolegi adam34689-http://xboxforum.pl/artykuly-f31/%5Btutorial%5D-nagrywanie-gier-pod-ixtreme-lite-touch-3-0-a-120365.html#post942283 wypaliłem ponownie ma płytce VERBATIM-gra śmiga idealnie,czyli sposób działa na 100%.Nawiasem mówiąc bardzo fajna gierka,tylko bardzo odczuwalny brak PL.(dużo tekstu)mam zwykłą nagrywarke LG.w kompie.Nie próbowałem instalować na dysku konsoli.
 

kichy

Użytkownik
Użytkownik
Witam mam takie pytanko mam MGS HD pisze ze LT 2.0.Posiadam LT 2.0 napęd liteon dash 13599 czy muszę coś z takim obrazem robić w xbox backup creatorze czy wystarczy ze wypale to w img burn z opcja truncate?Prosze o odp.
 

cycek145

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
a czy w grach xd2 (np. UFC 3) też trzeba cofać topolology data zeby smigało na lt 2.0?
 

patryk2828

Banned
Użytkownik
a czy w grach xd2 (np. UFC 3) też trzeba cofać topolology data zeby smigało na lt 2.0?
Nie po 1 nie wgrywa się do gier XGD2 topology , chyba że AP25 ale jak UFC 3 to nie :)
 

memphisbleek

Użytkownik
Użytkownik
Witam ma problem otóż robie wszystko jak jest w instrukcji wszystko idzie zgodnie z planem... ale kiedy chce odpalić gre wyskakuje mi, że płyta nie jest obsługiwana jeżeli możecie to pomóżcie !
 

Do góry Bottom