Colin dirt 3

Maniak123

Użytkownik
Użytkownik
Witam,skonczylem pare dni temu dirt 1,sciagnalem sobie dirt 3 i zaczalem grac.Ogolnie masakra,gra jest kapitalna,swietny model jazdy ktorego nie moge opanowac,to co bylo w dirt 1 to czysty arcade a tu jest symulator.Jak wy sobie radzicie z gra?ja jakos nie moge tego ogarnac,to jest chyba najlepszy dirt w historii.Pozdrawiam
 

Tomaszek88

Banned
Użytkownik
A przybliżysz może bardziej tą grę? Bo nie mam zielonego pojęcia co to jest "Colin Dirt 3"...
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
chciales sobie nabic posta? bo nie wierze ze nie jestes na tyle domyslny zeby nie wiedziec o jaka gre chodzi, a co do pytania, ta gra jest bardzo prosta, jesli ci nie idzie to w opcjach sa wspomagacze do wlaczenia, linia toru jazdy, asysta hamowania itp to powinno pomoc aczkolwiek to nie jest wymagajaca gra samochodowa
 

Juventusek

Użytkownik
Użytkownik
to prawda Colin jest świetny, zamiaruje kupić 1, możesz mi powiedzieć czy gra jest długa?
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
to prawda Colin jest świetny, zamiaruje kupić 1, możesz mi powiedzieć czy gra jest długa?
Grałem we wszystkie części Dirt-a i polecam je wszystkie :) Dirt jest w miarę długi :)
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
mnie skonczenie calej kariery w 3 zajelo tydzien takiego jezdzenia dla relaksu, wyscigow jest duzo ale sa krotkie, 2 jest zdecydowanie dluzsza ale jak dla mnie szybciej sie nudzi
 

Jaa

Użytkownik
Użytkownik
a mnie denerwują krótkie mapki i później znowu czekać aż się załaduje kolejna żeby "w 30 sekund" przejechac :/ to mnie zniechęciło i uważam za minus wole miec mniej map ale dłuższych.
 

Juventusek

Użytkownik
Użytkownik
o prosze to widze że Dirt'y do krótkich nie należą, a powiedzcie mi jeszcze jak stoi NET PLAY, w sensie ludzie szarpią jeszcze?
 

Do góry Bottom