Colin Mcrea Dirt- pytanie!!!!

mdhlodz

Użytkownik
Użytkownik
Witam mam pytanie czy w MCD jest jakaś trasa z zimą czy w nocy? Bo u mnie w Championchip nie, może dlatego, że nie odkryłem całej kariery. Z tym, że szukałem listy tras i nie wiem nic o tym. Proszę o pomoc.
 

szyna55

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Colin Mcrea Dirt- pytanie!!!!

czytalem na innym forum i tam user pisal ze jakie sa klimaty i mowil ze zima przedstawial po prostu gre. Pewnie musisz przejsc jeszcze troche kariere. (prosze mnie poprawic jesli sie myle)
 

mdhlodz

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Colin Mcrea Dirt- pytanie!!!!

No jestem bardzo ciekaw o ja w championshipie mam tylko 6 krajów i nuda. Potrzebuję więcej, nie wierze, że nie ma deszczu, zimy i nocy.
 

zaku666

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Colin Mcrea Dirt- pytanie!!!!

hm mokry tor jest nie raz, snieg pewnie pod koniec bo w intrze jest.. Ja sam jestem na tier4? albo 5 ale nie narzekam na nude staram sie opanowac te auta.. okropnie ciezko.. przechodze na amatorze/clubmanie
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Colin Mcrea Dirt- pytanie!!!!

Ja przeszedlem cala kariere-deszcz jest, snieg tez, tzn gory pokryte sniegiem wlasciwie. W Champion jeszcze nie gralem.
 

mdhlodz

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Colin Mcrea Dirt- pytanie!!!!

No ja przeszedłem teraz karierę, prawda że dwa etapy kariery mam 0 pktów. Patrzyłem w osiągnięciach i jest jeszcze kilka tras do odkrycia i pogoda tez, kurdę pewnie jak sie przejdzie word rally. Mnie champioship znudził, licze na żęsisty deszcz i oblodzoną jezdnię. Na razie gram na pro am. Więc wciąz jestem na podium, wiem, że jest jeszcze pro ale na razie za wszesnie:)
 

kosa-88

Świeżak
Świeżak
szukam chętnych osób do pomocy z osiągnięciami online
 

Do góry Bottom