• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Condemned 2 Bloodshot

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
graliscie w to? bo na filmikach wyglada ciekawie :D

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Condemned 2 Bloodshot

Kurde bym zagrał ! A patrze dzisiaj a tu zabrakło DVD+DL :'(

Edit:

Heh spoko gierka !

Ciężki klimat, świetny patent z combosami i z badaniem ciał ofiar.

Kto grał w 1 musi mieć 2 !

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik

A to jest coś takiego na smakowe wieczorki jak fear? bo tak ostatnio miałem ochotę, przeszedłem the darkness ale to nie to...

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik

The darkness owszem wypas gierka ale chodziło mi taką grę gdzie rzeczywiście można się przestraszyć, fear trzymał w napięciu i to mi się podobało, darkness jedynie próbował pokazać coś strasznego ale tak na prawdę nie do końca to wyszło :p

No to chyba się biorę za zasysanie, ale pierwszą czy drugą część? są one ze sobą jakoś powiązane?

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik

darkness to tylko jeżdżenie metrem, a ja tam w metrze nic strasznego nie widziałem. Po prostu dobrze rozkminiona przygodówka, fear był pełny akcji, właściwie to totalna rozpierdzielaka ale potrafił dobrze przestraszyć. tego właśnie szukam.

termbest

Użytkownik
Użytkownik

A jesli chdozi o Condemned 2 to wg. mnie gierka jest chora.. nie podoba mi sie choc jak ktos lubi dreszczyk to moze wlaczyc. Ale po 1. Gra zbyt brutalna po 2. zbyt głupia

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik

termbest napisał:
....Ale po 1. Gra zbyt brutalna...
Condemned 2: Bloodshot to kontynuacja przedstawionej w perspektywie pierwszej osoby gry określanej przez samych autorów mianem mrocznego, brutalnego psychologicznego thrillera. [gry-online]

To czego się spodziewałeś ? Cukierkowej bajecznej grafiki rodem z Viva Pinata ???

termbest napisał:
po 2. ..zbyt głupia
Co w niej głupiego ? To że boisz się w nią grać ?

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik

termbest napisał:
..Ale wiadomo. de gustibus non disputandum
Jak chcesz już szpanować znajomością Łaciny to pisz poprawnie :

De gustibus non est disputandum :p

carl913

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
ja poweim tak, gralem w jedynke na pececie i byla to jedna z lepszych gier, od wczoraj gram w 2 i jest jeszcze lepsza, gra dla ludzi o mocnych nerwach, 200% brutalnosci + ********* fabula ummmmmmmmmmmmmmm miodzio

Kuba380

Użytkownik
Użytkownik

no a mi duzo jeszcze zostalo??? jestem przy takim gostku co jest przywalony belka :) i chodze w masce! mam nadzieje ze nie bo mi sie srednio podoba uwazam ze nie mam czego sie tu bac ! Dla mnie osobiscie sredniak podoba mi sie klimat zwlaszcza z ta maska chodzenie :D ??

Do góry