Coraz mniej kont z grami na allegro.

Jameroo

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Zauważyliście że coraz mniej jest kont z grami do kupienia na allegro? Przypadkowo Fifa 17 dwie oferty, Forza Horizon 3 jedna oferta a z ciekawości patrzyłem ciut starszą Overwatch i zero ofert.
Jakiś czas temu było tego multum.
Kończy się?
Pozdrawiam.
 

dadi2106

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Z tego co wiem nieoficjalnie microsoft pousuwał forzę horizon 3 z tych lewych kont z allegro wszystkim co zakupili.
 

BialyGTi

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Kont jest mniej bo gry na tych kontach sa z kradzionych kart wiec sie wzieli za to i bardzo dobrze jak dla mnie to calkiem powinny znikna te lewe konta . Stać na konsole to stać i na gry i tyle w temacie
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Z tego co wiem nieoficjalnie microsoft pousuwał forzę horizon 3 z tych lewych kont z allegro wszystkim co zakupili.
Skąd mieli by wiedzieć co jest lewe a co prawe ?

--------
Według mnie kont nie jest mniej a jest większy popyt na nie.
 

p_bladek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Kont jest mniej bo gry na tych kontach sa z kradzionych kart wiec sie wzieli za to i bardzo dobrze jak dla mnie to calkiem powinny znikna te lewe konta . Stać na konsole to stać i na gry i tyle w temacie
Amen
Skąd mieli by wiedzieć co jest lewe a co prawe ?

--------
Według mnie kont nie jest mniej a jest większy popyt na nie.
Wiesz, jeżeli ktoś sprzedaje grę już za połowę ceny, to już śmierdzi z lewa, wystarczy pomyśleć.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Amen

Wiesz, jeżeli ktoś sprzedaje grę już za połowę ceny, to już śmierdzi z lewa, wystarczy pomyśleć.
A co ms te gry niby kupuje ?

Pozdrawiam mamę i tatę przy pomocy Tapatalka.
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Billingi billingi... Jak takie cos kupujecie to patrzeć na billingi...
Jak w bill jest Preorder zamiast Complete gra zniknie.
Mircosoft wprowadził jakiś czas temu zmiany w sklepie.
Teraz za preordery pobiera kasę w ciągu 10 dni przed premierą (chyba że kupiona zdrapkową kasą to zabiera balans od razu), więc jeśli gra zostanie zakupiona lewą kartą i ona w tym czasie zostanie zablokowana to gra ~ dwa dni przed premierą zniknie a w billingu pojawi się ''Invalid payment'' i potem na czerwono ''Canceled'' (MS nie ma jak pobrać kasy z zablokowanej karty) Także nie radzę kupować lewych kont długo przed premierą, tylko po premierze albo 2-3 dni przed, ale to i tak się możecie naciąć.
 

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
hm a gdzie to widac te bilingi itd bo napisales ale prawie nic z tego nie zrozumialem

hm a gdzie to widac te bilingi itd bo napisales ale prawie nic z tego nie zrozumialem
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Logujesz się na Xbox.com, klikasz na avatar (górny prawy róg) druga na liście jest opcja profil Microsoft coś w ten deseń po kliknięciu przenosi cie na Microsoft.com i bilnig masz po prawo.
 
Ostatnia edycja:

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
no ale jak chce kupci profil od kogos to jeszcze nie mam do tego dostepu chyba nie
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
no ale jak chce kupci profil od kogos to jeszcze nie mam do tego dostepu chyba nie
Ty tak serio czy sobie jaja robisz ?
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
no ale jak chce kupci profil od kogos to jeszcze nie mam do tego dostepu chyba nie
Jak chcesz od kogoś kupić to ma Ci dać screen z tego miejsca i będziesz wiedział czy gra została normalnie kupiona czy cebulowe konto z allegro, gdzie gra może zniknąć.
 

Curian666

Użytkownik
Użytkownik
Już na 200% wiadomo że nawet jak kupisz po premierze grę to ci ją cofną, kwestia tygodnia max dwóch tygodni. Nie wiem czemu ludzie to kupują, jak i tak będzie zwrot kasy za grę. Na pewno po tym miesiącu już się konta na allegro skończą. BO z tygodnia na tydzień jest ich coraz to mniej.
 

mac_abra

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jakies info sprawdzone podlinkujesz? bo chciałem przycebulić jeden tytuł [emoji41]
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jakies info sprawdzone podlinkujesz? bo chciałem przycebulić jeden tytuł [emoji41]
Daj sobie spokój M$ rozgryzł problem i konta znikną w kilka dni.
 

mac_abra

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
E że jest problem to wiedzieli już wieki temu tylko jakieś nowe narzędzie do weryfikacj/legalności znaleźli. Tak paczę i faktycznie nawet na plati mało kont xbox'owych, faktycznie coś na rzeczy.
 

Curian666

Użytkownik
Użytkownik
Jakies info sprawdzone podlinkujesz? bo chciałem przycebulić jeden tytuł [emoji41]
Kopiłem dwa razy Forze Horizon 3 przed premierą (tydzień) cofnęli mi grę(dzień po jej premierze). Potem kupiłem konto które było z 2 Października i 12 października czyli dziś cofnięto grę.
Inaczej bym nie pisał że sposób MS to pewniak, zresztą popatrz sobie ile zwrotów mają sprzedawcy, a dziwnym trafem z tygodnia na tydzień masz coraz to mniej kont.
Zresztą krzyś1190 ci to potwierdzi. Może za rok znowu będzie jakiś sposób, bo jakby nie było developer na tym nie tracił, tylko sam Microsoft.
Najgłupsze w tym wszystkim jest to, że ludzie i tak je kupują, może liczą na to że przejdą w te kilka dni i zwrot kasy. Tylko jest taki problem że coraz to więcej sprzedawców rezygnuję ze zwrotu kasy, a wciskają inne konto na zadość uczynienie. I np: piszą że do dwóch kont mogą dać a potem gwarancja przepada. A mają np: 50 kont a sprzedali 10-15....(takim sposobem pozbywają się rzeszy kont które i tak zostaną cofnięte, a które się nie sprzedają)
Takie przypadki są nieliczne, bo mimo wszystko, wiekszość daję gwarancję ale już na taką aukcję się natknąłem.

EDIT: Problem nie dotyczy gier które kupiłeś przed wejściem w życie tego sposobu MSu, czyli od września.
Bo z Sierpnia mam Rozłam Ludzkości i działa do teraz. To samo wcześniejsze tytuły. od Horizon 3 się wszystko zaczęło, czyli od końca września.
 
Ostatnia edycja:

rybus85

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Kumpel kupił chwilę po premierze konto z Horizon 3 i gra do dzisiaj bez problemu. Reszta gier które kupił również :) Ja akurat na profile nie patrzę, bo wolę kupić pudło raz na jakiś czas i później odsprzedać :)
 

Curian666

Użytkownik
Użytkownik
Kumpel kupił chwilę po premierze konto z Horizon 3 i gra do dzisiaj bez problemu. Reszta gier które kupił również :) Ja akurat na profile nie patrzę, bo wolę kupić pudło raz na jakiś czas i później odsprzedać :)
Kwestia DNI nim gra straci ważność, może być pewny że czeka w kolejce do cofnięcia mu licencji na grę. Nie wiadomo jak z Ruskimi kontami, ale tych jest coraz to mniej, chińskie są dosyć szybko blokowane. A chińskie są bardzo popularne teraz.
Jedno jest pewne że długo się tą grą nie nacieszy. Bo coraz więcej osób daję negatywa albo dostaję zwrot. Mam dwóch znajomych co sprzedają gry i 80% idzie zwrotu. Bo te stare gry jak MAD MAX,Carmmagedon:max Damage, SIEGE,DIVISION i inne nie są blokowane bo zostały kupione kilka miesięcy temu, a prawo wstecz nie działa.
 

rybus85

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Zobaczymy :) Pół roku gwarancji dostał więc najwyżej zwrot ;p
 

Do góry Bottom