Coraz mniej kont z grami na allegro.

mac_abra

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
No ale temat nie jest o lewych preorderach tylko o profilach z grami że jest ich o wiele mniej niż pół roku temu. A obce regiony też nie mają tu chyba znaczenia więc niewiem o co halo i co wnosisz tym postem do dyskusji :)
A VPN nie przechodził mi tylko na wirtualnej c.c. jak pamiętasz, plastik już bangał. A że moja wiedza na temat jest zerowa dlatego korzystam z forum żeby takie osoby jak Ty pomagały mi ją zgłębić.
 
Ostatnia edycja:

Curian666

Użytkownik
Użytkownik
No ale temat nie jest o lewych preorderach tylko o profilach z grami że jest ich o wiele mniej niż pół roku temu.
Właśnie temat jest o lewych profilach+ Pre-Orderach, bo przecież one są sprzedawane na allegro. No i jakim cudem masz profil kilka miesięcy przed premierą ?? to jest PREORDER jak w mordę strzelił. Battlefielda 1,Forze Horizon 3 mogłeś kupić już w WAKACJE na allegro, bo po czerwcu wyleciały Pre-Orderowe konta wszystkie Standard,DELUX,Ultimate.

A wszystkie januszowe konta zostały tym sposobem wyebane, i teraz ana allegro nie masz prawie nic. BF1 masz ledwo dwie aukcję, z czego jeden to janusz.
 

Do góry Bottom