Corona V2 nie chce się włączyć POMOCY !!

djsyk

Użytkownik
Użytkownik
Aha no to mam pobrany 16537 i tak zostalo myslalem ze to bardziej skomplikowane i sie dopytuje :)
 

djsyk

Użytkownik
Użytkownik
Witam ponownie pytanie wczoraj zrobiłem w programie jrunner Read Nand później Create ECC a następnie write ECC a dziś włączyłem od nowa program i nie ma załadowanych plików co wczoraj były w zakładce Load Source oraz Load Extra jaki mam pliki załadować tak nazwa i rozszerzenie ??
 

pocinas

Użytkownik
Użytkownik
Widać ewidentnie że n masz bladego pojęcia co robisz i co robić, nawte w obsłudze programu się gubisz

W programie J-runner masz katalog OUTPUT a w nim 2-3 pliki nanddump1.bin , nanddump2.bin i image_00000000.ecc oczywiście ciebie interesuje nanddump1.bin , nanddump2.bin
 

djsyk

Użytkownik
Użytkownik
znam tylko nie chce czegoś zepsuć i wgrać nie to co powinienem :( czyli lutuje teraz x360run i odpalam xell pojawi się w programie jrunner tak ?
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
stary czy tak naprawde ciężko przeczytać ci chociaż jeden poradnik zeby mieć chociaż pojecie o kolejności wykonywanych działań ??
czytam twoje posty i kibicuje ci ale trochę przeginasz....zaraz bedziesz pewnie pisał zeby dac ci gotowe recepty na ułożenie kabli zeby konsolka fajnie bootowała na freebocie nie ??
 

Semimav

Użytkownik
Użytkownik
Opeael2...masz racje...djsyk po odpaleniu konsoli na ekranie pojawi Ci sie taki obraz: http://www.ixtreme.net/attachments/jtag-rgh/4099d1331618589-reset-glitch-hack-guide-using-tx-coolrunner-xellreloaded.jpg
 

pocinas

Użytkownik
Użytkownik
stary czy tak naprawde ciężko przeczytać ci chociaż jeden poradnik zeby mieć chociaż pojecie o kolejności wykonywanych działań ??
czytam twoje posty i kibicuje ci ale trochę przeginasz....zaraz bedziesz pewnie pisał zeby dac ci gotowe recepty na ułożenie kabli zeby konsolka fajnie bootowała na freebocie nie ??


Dokładnie.
Piałem już po 2 razy w postach co robić. Weź je przeczytaj uważnie i dokładnie. Przeginasz.... Mam cierpliwość ale naprawdę przeginasz... Poczytaj pomału ze zrozumieniem a odpowiesz sobie na pytania.

X360RUn na Coronie tam nie ma co ukladać kabli ;-p
 

djsyk

Użytkownik
Użytkownik
mam pytanie czy punkt D można wlutować gdzieś indziej tzn po przylutowaniu się urwał przewód i brak cyny ?? PILNE CZEKAM NA PROPOZYCJE

 

Ankoholik

Xbox One
Xbox One
Pomocnik
Użytkownik
Jest kilka możliwości ale musisz naprawić i zrobić obejście Google reset fix lub alternative

Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka
 

djsyk

Użytkownik
Użytkownik
ok znalazłem inny punkt alternatywny



Z tym ze teraz po podpieciu x360run konsola nie odpala ?? czy ktoś wie co możne być przyczyna masa od kwarca odlutowana i brak reakcji słychać buzer ze włącza ale nic się nie dzieje cisza


ruszyła ale dioda świeci na czerwono i wentylator chodzi wolno czy to dobry obiaw
 

piotr 1310

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Tak jak Ankoholik ci pisał musisz naprawić punkt co urwałeś jak nie dasz rady to daj komuś kto się na tym zna.
 

Ankoholik

Xbox One
Xbox One
Pomocnik
Użytkownik
Jak wyżej

Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
ok znalazłem inny punkt alternatywny



Z tym ze teraz po podpieciu x360run konsola nie odpala ?? czy ktoś wie co możne być przyczyna masa od kwarca odlutowana i brak reakcji słychać buzer ze włącza ale nic się nie dzieje cisza


ruszyła ale dioda świeci na czerwono i wentylator chodzi wolno czy to dobry obiaw
Co z tego ze znalazles alternate ...przejscie miedzy punktami musi byc...musisz je odbudowac

Ps. Jakiego fluxu uzywasz ??

Wysyłane z mojego LG-P880 za pomocą Tapatalk 2
 

djsyk

Użytkownik
Użytkownik
ok ale ten punkt z tego co widzę nie łączy się z żadnym elementem wykonawczym macie jakiś pomysł możne zrobić mostek z innego punktu aby to obejść ?
 

Ankoholik

Xbox One
Xbox One
Pomocnik
Użytkownik
Łączy się łączy rób fixa

Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
ok ale ten punkt z tego co widzę nie łączy się z żadnym elementem wykonawczym macie jakiś pomysł możne zrobić mostek z innego punktu aby to obejść ?
Widzisz i znow chcesz gotowego sposobu...miernik w dlon i szukaj

Wysyłane z mojego LG-P880 za pomocą Tapatalk 2
 

djsyk

Użytkownik
Użytkownik
tzn ? Fix nie bardzo rozumiem
 

djsyk

Użytkownik
Użytkownik
dzięki za info ale mi nie jest do śmiechu jak bym miał punkt odniesienia to bym mierzył przejście jak jest urwane to nie mam jak zmierzyć
 

tel

Użytkownik
Użytkownik
Człowieku przyjrzyj się z czym ten punkt był połączony i mierz. Poza tym potrafisz korzystać z google ? Jeżeli tak to poszukaj fotek gdzie jakie punkty połączyć aby wszystko działało.
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Proszę

http://team-xecuter.com/forums/showthread.php?t=93624

Wysyłane z mojego SM-N9005 za pomocą Tapatalk 2
 

Do góry Bottom