coś z Xboxem

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
witam mam parę problemów z xboxem, nie wiem jak to ując w jeden tekst, więc napiszę od myślników:

- włączam go padem, jednak on po włączeniu traci sygnał z padem i nie może się zsynchronizowac ani z tym padem co go włączyłem, ani z żadnym innym innym, gdy próbuję podłaczyc to szuka, po czym migają te 4 diody tak samo, jakby się połączył ale po chwili znów traci sygnał. po paru wyłączeniach i włączeniach jest już ok, jednak jakiś czas potem dzieje się znowu to samo

- czasami po włączeniu gry konsola przestaje wysyłac dźwięk, tzn nie słychac muzy startowej gry ani nic innego, nawet po wyjściu do dasha nie słychac przesuwania zakładek

- czasami po włączeniu gry obraz robi się granatowy (czyli taki jakby konsola wogóle nie była podpięta) i nic się nie da zrobic, jak naciskam guida to nic się nie pojawia, nie moge wyjśc z gry, jednym słowem jakiś dziwny zwis, bo słychac, jak się płytka kręci w środku. po wyłączeniu xboxa głównym przyciskiem i ponownym włączeniu go, znów nie widac wyświetlanego obrazu, ani dziwięku a pad, którym konsolę włączyłem nie może się z nią zsynchronizowac

jedyny sposób jaki odkryłem na wyżej wymienione wady to odłączenie wszystkich kabli i poczekanie z 15 min, potem wszystko albo wraca do normy, albo trzeba jeszcze raz wszystko odłączyc i po jakimś czasie spróbowac znowu.

dodam jeszcze, że konsola jest nie przerabiana, a wszystkie gry, które odpalam są w idealnym stanie

czy to zapowiedź rroda? jeśli nie to co, i jak temu zaradzic?
 

prolo3

Użytkownik
Użytkownik
hmmm chyba zanosi się na e74 albo 3ROD 1020
 

liroy_ek

Użytkownik
Użytkownik
Będziesz musiał troche poszperać :) Tutaj masz wszystko co potrzebujesz :
http://xboxforum.pl/forumdisplay.php?f=27
 

Do góry Bottom