cr3 lite instalacja

lucas29

Świeżak
Świeżak
Witam!
Prosze mnie nie jechac na starcie o czytanie wszystkiego na forum bo troche tego jest.

w konsolach nie jestem nowy ale w xboxie tak i jeszcze nie wiem co z czym i dlaczego.

Pytanie moje to czy ktos ma albo wie gdzie znajduje sie schemat jak wlutowac CR3 lite do jasper albo falcon??
Czy wogole dobrze zrobilem kupujac ten chip i czy sam chip wystarczy?

L.
 

orso

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Pomocnik
PSforum.pl
W jrunner masz fotki robisz jak każdy inny cr. dip 1 i 5 on zworka od kwarcu i gotowe.
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
W jrunner masz schematy

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
 

adamrz

Użytkownik
Użytkownik
Pamietaj zeby odczytac nand wczesniej nand i wgrac odpowiednie ecc.

Wysyłane z mojego HTC ChaCha A810e za pomocą Tapatalk 2
 

lucas29

Świeżak
Świeżak
zdjecia znalazlem, DZIEKI WIELKIE!! No wlasnie teraz strona softu, co potrzebuje do zrobienia softu, borozumiem ze wlutowanie samego chipu nie da mi za wiele.
Czy potrzebuje jakieo specjalnego sprzetu czy da sie to ogarnac za pomoca laptopa i po kosztach?
 

TigraTeam

Banned
Programator jakiś do odczytu i zapisu nand...
 

lucas29

Świeżak
Świeżak
a jaki jest dobry i nie drogi?
 

orso

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Pomocnik
PSforum.pl
Czy nie lepiej zapłacić komuś za zrobienie koszt około 150-180?? Koszt programatora od 60 zł ale czip musisz zaprogramować też więc koszty rosną do około 90zł lub zrobisz sam kabel lpt i wyjdzie około 10zł łącznie jedyny minus lpt to czas zgrywania nandu.
 

lucas29

Świeżak
Świeżak
w sumie mam 2 xboxy do zrobienia i nie mieszkam w polsce, ledwo mi sie udalo tu chip kupic bo juz chcialem z polski sprowadzac, przerobienie tu jest o wiele drozsze jak bym znalazl za 20£ to nawet bym glowy nie zawracal. dlatego chce sie pobawic sam, tylko nie wiem dokladnie czego szukac.
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl

lucas29

Świeżak
Świeżak
Wysylasz do anglii???

A jak wyglada przerobie softem?
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
jak zapłacisz zaden problem
 

lucas29

Świeżak
Świeżak
jak zapłacisz zaden problem
zalezy ile to bedzie kosztowalo :)
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
nie wiem pewnie ze 30 zl
 

lucas29

Świeżak
Świeżak
nie wiem pewnie ze 30 zl
czy wszystko co potrzebne jest w zestawie czy musze jeszcze cos kupowac?
 

pocinas

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli chodzi do Konsol Falcon i Jasper to nie. Tylko programator i Chip.
 

lucas29

Świeżak
Świeżak
znalazelm cos takiego na miejscu Tx Jr Programmer (jrp) V1.1 - CK3.co.uk i drugi model Tx Jr Programmer (jrp) V2 - CK3.co.uk

Drugi 2 razy drozszy ale czy wrto placic wiecej, jakie moze byc inne zastosowanie takiego programatora?
 

pocinas

Użytkownik
Użytkownik
To są te same programatory tylko że pierwszy to starsza wersja, a drugi V2 i o raz droższy i nowszy, jednak różnicą jest to co najmniej że do zaprogramowania R-Jtag jest właśnie wymagany już JR Programmer V2. Generalnie do zwykłych czynności jak odczyt nand, zaprogramowanie chipów Cr Rev. C/D, Cr3 Lite wystarczy z pierwszego linka, jednak bardziej w przyszłość to V2. Osobiście brał bym V2
 

lucas29

Świeżak
Świeżak
mam juz programator V2 i J-Runner v02 Beta (288) Core Pack, Drivers for Win, mozna prosic o dalesze instrukcje albo linka do nich?
konkretnie chodzi mi o pozbycie sie napedy dvd.
 

Do góry Bottom