Crackdown 3 robi unik przed Red Dead Redemption 2. Oficjalna data premiery

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Wczoraj pojawiły się kolejne plotki na temat daty premiery Crackdown 3. Microsoft postanowił nie czekać do swojej konferencji prasowej, szykowanej z okazji E3. Firma wyjawiła wreszcie swoje plany...

Rzeczona konferencja rozpocznie się o 22:00 w najbliższą niedzielę, ale fani serii Crackdown nie muszą czekać na to wydarzenie. Microsoft już teraz oficjalnie zapowiedział, że premiera Crackdown 3 została opóźniona. Nowa data premiery Crackdown 3 to... luty 2019 r.


"Reakcje naszych fanów na charakterystyczny, wybuchowy gameplay z Crackdown 3, były niesamowite. By upewnić się, że dostarczymy wam doznań, których jesteście warci, wydamy grę w lutym 2019. Nie możemy się doczekać, by podzielić się z wami nowymi materiałami z Crackdown 3 już w najbliższą niedzielę, podczas konferencji Xbox E3 2018".
Możliwe, że Microsoft chce, wykonując taki wybieg, uniknąć konkurencji ze strony Red Dead Redemption 2, nowego Call of Duty i Battlefield. Pierwsze 3 miesiące nowego roku to zwykle czas uspokojenia wydawniczego na rynku gier, więc Crackdown 3 będzie mogło rozwinąć wtedy skrzydła na rynku. Miejmy nadzieję, że gameplay, który ma zostać ujawniony na E3 2018, potwierdzi, że będziemy mieć do czynienia ze wspaniale dopracowaną produkcją.

 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Ta gra robi unik chyba przed wszystkimi grami..
 

Fabiosek1

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
A wszystkie gry robią unik przed RDR2 :D
 

suki

Użytkownik
Użytkownik
Ta gra to trup. Niech zrobi unik i w ogóle nie wyjdzie.
 

Do góry Bottom