Crash Bandicoot 4 na rozgrywce. Gameplay pokazuje nowości

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.plCrash Bandicoot 4 został zaprezentowany na nowej rozgrywce, która zdradza powracające i nowe elementy w grze Toys for Bob. Twórcy nie boją się odświeżyć założeń oryginału i najnowszy gameplay pokazuje urozmaicenia.
Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas został ujawniony w zeszłym tygodniu i na dobry początek otrzymaliśmy zwiastun oraz zerknęliśmy na fragment rozgrywki. Pierwsze materiały potwierdziły, że deweloperzy nie boją się odświeżyć gry, a według ostatnich przecieków – tytuł może zapewnić ponad 100 poziomów.
Najnowszy gameplay potwierdza, że gracze ponownie będą biegać za owocami wumpa, otrzymają możliwość sprawdzenia swoich umiejętności podczas czasowych wyzwań, a w trakcie rozgrywki będziemy omijać skrzynki z nitro. Fani mogą teraz natrafić na płonące boxy lub takie ze złotym wumpa. Na mapach nie zabraknie ukrytych skrzyń, a deweloperzy będą nas zachęcać do zniszczenia każdego pojedynczego pudła. Ten ostatni element może okazać się wyzwaniem podczas wszystkich sekwencji ślizgania się na linach – gameplay wydaje się dynamiczny. Warto jednak zwrócić uwagę na rozbudowanie poziomów.
Zainteresowani skorzystają także z nowych masek – już wcześniej informowaliśmy o tej zmieniającej grawitację oraz wpływającej na czas. W nowych światach nie zabraknie kolejnych przeciwników i na materiale możemy spojrzeć na piratów. Tajemnicą pozostaje skrzynia z wizerunkiem rekina.
 

chrabonszcz

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
graficzka spoko, widać że twórcy zrobili całkiem spoko te poziomy i gra będzie wymagająca.
nie za bardzo ogarniam moment 2:17, gierka pauzuje i pokazuje mi się tylko migający czerwony wskaźnik celujący w skrzynię... i nie wiem czy dalej mi się filmik zacina czy o co chodzi bo przeskakuje do kolejnej animacji
 

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Muszę trylogię nadrobić, bo mam braki :D Co do zacięcia, to pokazali nowe skrzynki z rekinem i pytanie co to jest ? :p Zacięcie zamierzone itp ;)
 

Do góry Bottom