CRASH OF THE TITANS

aaaqqq111

Użytkownik
Użytkownik







Autorzy zmienili podejście. Tym razem zamiast zwykłego skakania po platformach i łbach przeciwników, rozwalania skrzynek i zbierania jabłek oraz kolorowych klejnotów przyjdzie nam w dużej części gry pokierować wielkimi bestiami. Oczywiście gra nie straci zręcznościowego charakteru i sekcji, w których trzeba będzie kierować rudzielcem, skakać, wirować i atakować, ale przeobrazi się raczej w rozległą grę akcji



Tej gry chyba nikomu nie trzeba przedstawiać zjadłem niejednego pada na starej konsoli PSX aż nie mogłem uwierzyć że ta gra wyjdzie na 360 trochę producenci pozmieniali jej charakter ale jednak to ten sam crash jedna z lepszych platformówek którą mogę polecić i do której często będziemy wracać :))
 

MegaMan

Świeżak
Świeżak
Odp: CRASH OF THE TITANS

Grałem w demko. Grafika bardzo ładna, ale gra nie jest tak fajna jak jej poprzednie części. Wg mnie oczywiście. Troszkę przekombinowali z tym przechwytywaniem potworów.
 

FiFoKs

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: CRASH OF THE TITANS

uwielbiam takie gierki jak ta grałem w nią i jest super polecam ;D
 

mcmlecz

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: CRASH OF THE TITANS

Fajna gierka ale monotonna 8)
 

mariopoznan

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: CRASH OF THE TITANS

Witam!!!

Pogralem troszke w demko tego Crasha i powiem ze to nie jest ten stary dobry Crash co na PSX-a byl.Grafika owczem bardzo ladna jednak sama gra juz jest po prostu srednia.Pograc mozna jednak mysle ze przejdzie bez wiekszego echa na rynku tym bardziej ze teraz zostaly wydane takie wielkie tytuly jak PGR4 Hallo3 niedlugo NFS Pro Street itp.Pozdrawiam Mariusz
 

Uszol

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: CRASH OF THE TITANS

Chciałoby się powiedzieć stary dobry crash, ale on jest tylko stary i przeciętny.
 

buc

Świeżak
Świeżak
Odp: CRASH OF THE TITANS

Nie ma co narzekać. Nie jest najgorzej. Choć wydaje mi się że Ratchet and Clank było lepsze.
 

Raya222

Świeżak
Świeżak
Odp: CRASH OF THE TITANS

Ja wybieram się po Crash'a przy najbliższej okazji. Tej gry się nie zapomina... tylko czy to będzie to samo? Ten sam stary fajny crash? Mam nadzieję że tak, bo moje przygody z tą grą są długie i mło je wspominam z wielką chęcią je powtórzę lecz tym razem na X360 :)
 

Kasq

Użytkownik
Użytkownik
Odp: CRASH OF THE TITANS

Gierka naprawdę wymiata Planują zrobić 100% :) Narzie 89% znajde więcej czasu to dokończe :]
 

rymcio1987

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: CRASH OF THE TITANS

A ja mam takie pytanie z innej beczki ;] czy jak włączacie crasha to tną wam się wstawki początkowe.. ?? bo mi tak.. ale jak już daje na new game i pokazuje się cutscenka jak ten latający pojazd porywa tą dziewczynę i maskę to nic się nie tnie.. czego to wina \// tego że mam pirata czy "ten typ tak ma"
 

Laska

Użytkownik
Użytkownik
Odp: CRASH OF THE TITANS

rymcio1987 napisał:
A ja mam takie pytanie z innej beczki ;] czy jak włączacie crasha to tną wam się wstawki początkowe.. ?? bo mi tak.. ale jak już daje na new game i pokazuje się cutscenka jak ten latający pojazd porywa tą dziewczynę i maskę to nic się nie tnie.. czego to wina \// tego że mam pirata czy "ten typ tak ma"
Mam to samo :) chyba po prostu coś z obrazem jest :p
 

Do góry Bottom