Crossplay i inne cronuxy.

Kyron

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Wszedłem na konto dziecka , na drugiego xboxa a pociągnę mu parę poziomów, by więcej punktów CP na karnet było. Wiadomo , nie moje klasy broni i perki ale co tam ,pogram myślę. Nie zauważyłem że ma crossplay włączony ! w coda nie podskoczę czasem ratio 2/1 czasem 1/2 . Średnio tyle samo. Ale tu epicki ********. Musiałem nagrać z kina xbox 2 x po 5 minut w 720p z perspektywy tego gracza , top 5 na świecie jak mniemam. Potem go na twiczu znalazłem.To uj choć Girl ma w nicku , pedera..jeden. W przegranej drużynie byłem drugi, nie wyszłem z meczu ale kolo 3 atomówki wbił lekko a ze 2 mu przerwano. Ale o co chodzi.Ja nie mam problemu z tym że gość jest o niebo lepszy tylko nie chcę grać z pc i oszustami na k+m. Crossplay z konsolami musi byc wyłączony a tych z Cronusami wieszać bo zepsują całą grę. Dlatego też np. kupię B2042 na starą generację bez krosu z pc niż na nową xsx ,ps5 i pc. Tak się nie da grać. Potem wyłączyłęm cross to normalnie 3 mecze zagrałem. Zlinkowałem moje kino z coda z yt, inaczej nie umię.

Ostatnia edycja:

chrabonszcz

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
ano widzisz, nie przeskoczysz. pewne rzeczy powinny być blokowane i dlatego jestem otwarcie przeciwny z korzystania z myszek i klawiatur na konsolach.
gamepady dla konsolowców a myszki dla kompowców
tyle lat nikomu to nie przeszkadzało i ludzie sobie potrafili świetnie dać radę a tu nagle zostało wprowadzone takie ułatwienie i już nie pograsz. bez sensu taka gra bo widać jak ewidentnie koleś ma przyspieszoną reakcję

świat zmierza w zupełnie inną stronę niż powinien, zamiast zostawić coś w wersji klasycznej to na siłę wpychają inne peryferia
nigdy w coda mistrzem nie byłem, zanim kupiłem sobie pierwszą konsolę grałem na kompie w cs'a, quake itd
nie przechodziło mi przez myśl że można grać na padzie w gry tak dynamiczne jak FPS i jeszcze być na pierwszym miejscu z dodatnimi statami!
a jednak się dało i wielokrotnie kończyłem jako pierwszy w tabeli z konretnymi wynikami
Bo jak się człowiekowi chce, jak człowiek się postara to wszystko da radę
niedługo zapłacisz pierdyliard bazylionów to i wykupisz sobie legalnego aimbota, poczekaj..

Kyron

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Koleś na twitchu ma pokazane ilość klatek 120 wiadomo bo komp, ja mam 60 . Byłem z nim 1 na 1,oko w oko ale dostawłem zawsze. Grali drużynowo we 2 czy 3 bo transmisję późniejszą zobaczyłem i z nimi gadał. Ta broń co grał ma odblokowany dodatek +45% szybkostrzelności na 46 poziomie broni , ja mam dopiero 30 więc nie wiedziałem że taki jest. Qrde i nie moje konto i klasy , cud że ten mecz nerwowo wytrzymałem. 17 do 46 k/d. Miałem wyjątkową kumulację pecha. Ale niech ma niech gra tylko że mi szachy i single player za chwilę zostanie bo produceńci sprzętu chcą urwać trochę graczy z pc więc umożliwiają obejście padów a producenci gier, ebane Acti i EA chcą wszystkie pieniądze świata i sprzedać grę też ludziom co na padach nie umieją grać. Choć jak przegną to mogą się na ten głupi ryj z tymi grami wypiepszyć tak jak z Battlefieldem V (choć z innych powodów).

Ostatnia edycja:

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Obecnie gram BF V i jest to samo , ja na padzie K/D 14/25 a myszkowcy i klawisze 45/10 żenada

Do góry Bottom