Crossplay i inne cronuxy.

Kyron

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Wszedłem na konto dziecka , na drugiego xboxa a pociągnę mu parę poziomów, by więcej punktów CP na karnet było. Wiadomo , nie moje klasy broni i perki ale co tam ,pogram myślę. Nie zauważyłem że ma crossplay włączony ! w coda nie podskoczę czasem ratio 2/1 czasem 1/2 . Średnio tyle samo. Ale tu epicki ********. Musiałem nagrać z kina xbox 2 x po 5 minut w 720p z perspektywy tego gracza , top 5 na świecie jak mniemam. Potem go na twiczu znalazłem.To uj choć Girl ma w nicku , pedera..jeden. W przegranej drużynie byłem drugi, nie wyszłem z meczu ale kolo 3 atomówki wbił lekko a ze 2 mu przerwano. Ale o co chodzi.Ja nie mam problemu z tym że gość jest o niebo lepszy tylko nie chcę grać z pc i oszustami na k+m. Crossplay z konsolami musi byc wyłączony a tych z Cronusami wieszać bo zepsują całą grę. Dlatego też np. kupię B2042 na starą generację bez krosu z pc niż na nową xsx ,ps5 i pc. Tak się nie da grać. Potem wyłączyłęm cross to normalnie 3 mecze zagrałem. Zlinkowałem moje kino z coda z yt, inaczej nie umię.
 
Ostatnia edycja:

chrabonszcz

Banned
Użytkownik
Świeżak
ano widzisz, nie przeskoczysz. pewne rzeczy powinny być blokowane i dlatego jestem otwarcie przeciwny z korzystania z myszek i klawiatur na konsolach.
gamepady dla konsolowców a myszki dla kompowców
tyle lat nikomu to nie przeszkadzało i ludzie sobie potrafili świetnie dać radę a tu nagle zostało wprowadzone takie ułatwienie i już nie pograsz. bez sensu taka gra bo widać jak ewidentnie koleś ma przyspieszoną reakcję

świat zmierza w zupełnie inną stronę niż powinien, zamiast zostawić coś w wersji klasycznej to na siłę wpychają inne peryferia
nigdy w coda mistrzem nie byłem, zanim kupiłem sobie pierwszą konsolę grałem na kompie w cs'a, quake itd
nie przechodziło mi przez myśl że można grać na padzie w gry tak dynamiczne jak FPS i jeszcze być na pierwszym miejscu z dodatnimi statami!
a jednak się dało i wielokrotnie kończyłem jako pierwszy w tabeli z konretnymi wynikami
Bo jak się człowiekowi chce, jak człowiek się postara to wszystko da radę
niedługo zapłacisz pierdyliard bazylionów to i wykupisz sobie legalnego aimbota, poczekaj..
 

Kyron

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Koleś na twitchu ma pokazane ilość klatek 120 wiadomo bo komp, ja mam 60 . Byłem z nim 1 na 1,oko w oko ale dostawłem zawsze. Grali drużynowo we 2 czy 3 bo transmisję późniejszą zobaczyłem i z nimi gadał. Ta broń co grał ma odblokowany dodatek +45% szybkostrzelności na 46 poziomie broni , ja mam dopiero 30 więc nie wiedziałem że taki jest. Qrde i nie moje konto i klasy , cud że ten mecz nerwowo wytrzymałem. 17 do 46 k/d. Miałem wyjątkową kumulację pecha. Ale niech ma niech gra tylko że mi szachy i single player za chwilę zostanie bo produceńci sprzętu chcą urwać trochę graczy z pc więc umożliwiają obejście padów a producenci gier, ebane Acti i EA chcą wszystkie pieniądze świata i sprzedać grę też ludziom co na padach nie umieją grać. Choć jak przegną to mogą się na ten głupi ryj z tymi grami wypiepszyć tak jak z Battlefieldem V (choć z innych powodów).
 
Ostatnia edycja:

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Obecnie gram BF V i jest to samo , ja na padzie K/D 14/25 a myszkowcy i klawisze 45/10 żenada
 

Kyron

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
No i wuj , no i cześć. Napiszę tu po przeszło roku bo znalazłem przypadkiem swój post. MS właśnie zabił mi granie online i pieniądze odłożone na Series X na te święta dam może na ps5. Mimo że od 2010r od czasów Bad company 2 wolałem grać na x360,x1fat i x1x niż na ps1-4 które oczywiście też miałem. Przekleję tylko z grupy xboxowej na Fb moją odpowiedź pod postem co gościu chciał crossplay wyłączać na xboxie . " To jest tak, szukam na jesień/zimę fpsa online. A prawie zawsze grałem na xboxach. Co MS zrobił z moim hobby to niewyobrażalne.W CoD Cold War sprzed 2 lat jeszcze zagram na x1x bez crossa (Vanguard olałem) ale w B2042 już nie. Cykłem telefonem jak to wygląda Po wyłączeniu crossplaya zero serwerów. W drugim przypadku na ps4 ogarnąłem plusa i B2042 próbną wersję. O 15tej serwerów mało ale jak wyszłem z portala do menu to do szturmu mnie zaraz połączyło bez crosplayu. Na mapie Valparaiso jak w Bad Company 2. Cud miód i orzeszki. Przed chwilą włączyłem cp na xbox żeby zagrać w ogóle ale 5 graczy xboxowych i 59 z pc. Mecz 32/32 Dostałem taki wpierd..że popłakać się szło. Nie da się grać na padzie przeciw pc. Czemu piszę o tym. Bo miałem zamiar kupić MW2 i może xseriesx ale dobrze ze tego nie zrobiłem. Dla MS pc i xboxy to jeden ekosystem więc producenci fps online EA i Acti już na etapie netkodu wymuszają crossplay. Moje słabe serce tego nie wytrzyma. Przetestuję jeszcze chwilę ale raczej kupię MW2 na ps4 i wyłączę crossplay ,nextgeny olewam taniej wyjdzie,bo nie widzę innej możliwości grania." Normalnie się nie da online grać .Ja tam mogę singla jak Assassiny, Ghost of Tsuszima czy inneWiedźminy,CP2077 pograć ale wolę fpsy online. Xgpu kupione na 2 lata do przodu, dzieci poprzednie xboxy używają ale dla mnie to koniec. Hobby zabite ,XseriesX nie będzie kupiony.Ps5 na razie też oleję MW2 jest mniej więcej na poziomie grafiki MW2019 ( nie pier.olę, to nie moja opinia, słuchałem graczy na podcastach) . I za rok coda nie będzie , tylko dodatek do MW2. Więc muszę je kupić na ps4 i cp wyłączyć aby normalnie grać. Po co przepłacać, po co w ogóle nextgeny kupować.I pomyśleć że na ps1-3 grałem od 1998 do 2011r, x różne od 2011-2022. RiP.
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Też nie popieram crossplay z PC bo to głupota jest.Nawet nie popieram crosspaly z ryżową maszyną, każda konsola powinna mieć swój ekosystem. Z tym że ja online nie gram fpsy. Do singla używam od czasu do czasu, nie stale
Titan TWO. Fajna zabawka bo możesz zreplikować każdy pad pod każdą konsolę. Nawet padem od PS one można grać pod XSX odpowiednio to konfigurując. Oczywiście są też tam mody do wgrania typu aimbot itp różna makra i bankowo niektórzy z tego korzystają online.


313300285_815330896341309_7893957165988344153_n.jpg


Dostać można było to tutaj ale widzę że już nie ma.

 

Kyron

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
O tym sprzęcie nawet nie wiedziałem. Wiem że ludzie mają podpięte jakieś routery netdoom chyba, żeby pokazywało z jakimi serwerami się np. łączą. Najlepiej byłoby mieszkać w Frankfurcie i grać na serwerze w tym mieście ale wiadomo , nie przeprowadzę się. Za to jest taka przejściówka Brock,bezprzewodowa, 3 lata temu kosztowała 220 zł. Wpina się do gniazda ładowania pada od xboxa. Dzieki niej na padzie elite 1sza wersja mogę grać na ps4. Na innym padzie sobie nie wyobrażam, na klawiaturze też nie umiem już po tylu latach. Dziś zaś próbowałem różne fpsy .Na x1x w ogóle nie mogłem grać w Battlefield 1 (mało graczy), tak samo Star wars battlefront 2, a B2042 musowy cross bo inaczej 0 meczy. Cold War normalnie jeszcze. I Battlefield V parę serwerów. Na PS we wszystkie w/w tytuły idzie grać normalnie. Z tym że B2042 nawet po włączeniu cp jest zadziwiająco mało serwerów = wszyscy to dziadostwo wyłączają w ustawieniach. Wiem że MW2 jest wielkim sukcesem ale poczekam na pudełko albo świąteczną promocję i chyba kupię na ps4. Nie będę ryzykował crossplaya. I wydam np. 300 na grę a nie 3000 na konsolę i grę jak miałem zamiar. Te darmowe battle royale jak Fortnite ,Apex ,PUBG , Warzone mi nie leżą w ogóle. Niech maja cross nawt z telefonami (chyba mają).
 
Ostatnia edycja:

Do góry Bottom