CryEngine 3: Moc renderowania cut-scenek!

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

djploki

Użytkownik
Użytkownik
No Niemcy naprawdę się postarali.Właśnie tak powinny wyglądać gry w XXI wieku.
Aczkolwiek w tym drugim filmiku z gier już ten silnik graficzny tak mnie nie powala.
 

Skovv

Banned
Użytkownik
woooow ^^
 

neCro

Użytkownik
Użytkownik
ale piksezola
 

Bazajaytee

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Jak już mówiłem, żaden silnik nie przebije CryEngine 3. Największymi konkurentami są Frosbite 2.0 i Unreal Engine 3, ale niestety ŻADEN z nich nie jest tak dobrze zoptymalizowany, jak CE3. W Crysisa 2 zagrasz na każdym komputerze, w BF3 już nie. Nie mniej, najbliższe lata przyniosą spory skok w dziedzinie graficznej i co jak co, ale... nowa generacja jest niezbędna.
janowidz? :D Wszysko zależy od panów z DICE :D
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Jak już mówiłem, żaden silnik nie przebije CryEngine 3. Największymi konkurentami są Frosbite 2.0 i Unreal Engine 3, ale niestety ŻADEN z nich nie jest tak dobrze zoptymalizowany, jak CE3. W Crysisa 2 zagrasz na każdym komputerze, w BF3 już nie. Nie mniej, najbliższe lata przyniosą spory skok w dziedzinie graficznej i co jak co, ale... nowa generacja jest niezbędna.
O czyli mówisz że na kompie za 400 zł zagram w crysisa 2 ? Ciekawe że producenci tak nie twierdzą no ale ty wiesz lepiej .
 

filut10

Użytkownik
Użytkownik
Jak już mówiłem, żaden silnik nie przebije CryEngine 3. Największymi konkurentami są Frosbite 2.0 i Unreal Engine 3, ale niestety ŻADEN z nich nie jest tak dobrze zoptymalizowany, jak CE3. W Crysisa 2 zagrasz na każdym komputerze, w BF3 już nie. Nie mniej, najbliższe lata przyniosą spory skok w dziedzinie graficznej i co jak co, ale... nowa generacja jest niezbędna.

Hahaha... Pierwszy Crysis ledwo chodzi mi na obecnym sprzęcie, więc nie wiem czemu mowa tu o tym że Crysis 2 pójdzie na każdym... Wiadomo - jedni mają lepszy sprzęt, drudzy gorszy... Ale przecież do grania mamy nasze klocki :)
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Nie ma silników lepszych i gorszych są tylko ludzie którzy umieją stworzyć na nich coś pięknego bądź totalny crap :p Taka prawda
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Do kolegów wyżej. Na moim sprzęcie, czyt. Athlon XP +2200, 768MB RAM'u i Radku 2600Pro, Crysis i Crysis Warhead śmigają aż miło, co prawda na minimalnych, ale jednak.
 

filut10

Użytkownik
Użytkownik
Do kolegów wyżej. Na moim sprzęcie, czyt. Athlon XP +2200, 768MB RAM'u i Radku 2600Pro, Crysis i Crysis Warhead śmigają aż miło, co prawda na minimalnych, ale jednak.
I myślisz że na takim sprzęcie pójdzie Ci Crysis 2 ?
 

Madrid.energy2000

Banned
Użytkownik
ja mysle ze tak i pójdzie mu na minimalnych na 99 % ponieważ Crysis 2 ma bardzo dobra optymilizacje ale też zalezy jaka ta 2600 pro czy ddr3 czy 2
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
I myślisz że na takim sprzęcie pójdzie Ci Crysis 2 ?
To akurat jest nie ważne, ponieważ i tak zagram na XBOXie. Chodzi mi o to, że CE3 nie dość, że jest jednym z najładniejszych (jeśli nie najładniejszym) i najlepiej zoptymalizowanym silnikiem na rynku.
 

piotrek95pl

Użytkownik
Użytkownik
ciekawe jakie beda wymagania , ale chyba na moim xboxie taka grafika nie pociagnie
 

filut10

Użytkownik
Użytkownik
To akurat jest nie ważne, ponieważ i tak zagram na XBOXie. Chodzi mi o to, że CE3 nie dość, że jest jednym z najładniejszych (jeśli nie najładniejszym) i najlepiej zoptymalizowanym silnikiem na rynku.
Nawet jeśli będzie nie wiadomo jak zoptymalizowany to wątpię żeby ruszył na czteroletnim sprzęcie (mowa o moim kompie :p). No ale dlatego zamiast "apgrejdować" swojego pieca zdecydowałem się na kupno X'a i jestem zadowolony ponieważ nie martwię się już o to w jaką grę mogę zagrać a w jaką nie :p


POZDRO :D
 

sajdorr

Użytkownik
Użytkownik
Być może i jest dobrze zoptymalizowany .... ale nic nie przebije Source Engine :) taka grafa jak na tamte czasy 2004 rok, do tego HL2 śmigało na Riva TNT2 w 30 fps, to był ogień !
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Być może i jest dobrze zoptymalizowany .... ale nic nie przebije Source Engine :) taka grafa jak na tamte czasy 2004 rok, do tego HL2 śmigało na Riva TNT2 w 30 fps, to był ogień !
Hehe i jeszcze jak ładnie woda wyglądała :)

Generalnie ja odpalam jeszcze HL 2 na starym kompie w max detalach z rodziałką 1024x768 :D
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
CryEninge to potęga ! : O Ale potęgą też jest komputer, który to uciągnie na max detalach, wszystko płynnie i stabilnie : / ale taki filmik zobaczyć to o ja je***... magia...
 

paTherion

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Teraz czekam tylko na Curling na xbox'ie kolejnej generacji...
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
To wygląda co najmniej oszałamiająco!
 

Galba

Użytkownik
Użytkownik
No nie powiem, robi wrażenie:D
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom