CryEngine w wersji 3.4, potrafi generować dziwnych obcych [WIDEO]

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik


Studio Crytek uaktualniło swój silnik CryEngine do wersji 3.4, udostępniając wszystkim posiadaczom licencji na wykorzystanie tej technologii darmową łatkę m.in. zmieniającą teselację pod DX11 czy sposób cieniowania szklanych obiektów. Wszystkie te atrakcje przedstawia filmik z dziwnymi kosmitami w roli głównej. Czy to nowi przeciwnicy z Crysisa 3 ?

Dla zainteresowanych, CryEngine 3.4 można pobrać stąd: Crydev.net • Official Downloads •

CryEngine w wersji 3.4:

Źródło: Cdaction
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Dr.Analos

Użytkownik
Użytkownik
Silnik Robi duże wrażenie .. Nawet można wywnioskować ze zmiecie Frostbite 2
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Silnik Robi duże wrażenie .. Nawet można wywnioskować ze zmiecie Frostbite 2
No tak ale zauważ, że w Frostbite 2.0 oprócz fenomenalnej grafy, masz jeszcze za*ebiście wyglądające zniszczenia.
 

remospl

Użytkownik
Użytkownik
to wygląda zaje*** jeżeli tak bd wyglądał Crysis 3 to ja już odkładam kase na limited edition jeżeli bd ;)
 

jade.na.komarze

Świeżak
Świeżak
Może i będzie tak wyglądał ale na pewno nie na xboxie 360 :p Jednak same detale postaci powalają :D
 

slimak_110

Użytkownik
Użytkownik
szczerze? każda prezentacja cryengine wygląda tak samo. I nie mówię, że to źle. Bo to wygląda naprawdę bardzo dobrze. Tylko, to takie trochę pokazywanie tego co było i podpisanie tego nowym numerkiem. a w ogóle to ten filmik już chyba był na forum :p (może dlatego mi się wydaje że znowu wygląda tak samo)
 

gregoryfx

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Tak było to już jakiś czas temu.
 

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Tak była, tylko że w troszkę starszej wersji był Engine. Sam dodawałem tamtego newsa ;)
 

Vister

Użytkownik
Użytkownik
Szkoda, że już na konsolach 7 generacji niestety takiej grafiki nie zobaczymy :/
Dlatego M$ i Sony powinni powoli (na serio) zabierać się za tworzenie 8generacji.
Chyba, że już to robią? :>
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Szkoda, że już na konsolach 7 generacji niestety takiej grafiki nie zobaczymy :/
Dlatego M$ i Sony powinni powoli (na serio) zabierać się za tworzenie 8generacji.
Chyba, że już to robią? :>
Robią ? Oni już je mają, to nie są idioci teraz tylko udoskonalają i czekają.
 

Vister

Użytkownik
Użytkownik
@up
Może i tak, jednak wg. mnie to czysta głupota...

Załóżmy - rok temu wydana developerska wersja konsoli wędruje do EA. EA tworzy BF4 pod tą konsolę, która w bebechach ma HD6670, jakiś zmodyfikowany procesor AMD i 3gb ram-u (???).
Po dwóch latach gra jest ukończona specjalnie pod tą konsole, jednak w tym czasie M$ tak ją zmodyfikował, że na pokładzie znajduje się HD7770, inny procesor AMD i 4gb ram-u. Wtedy gra jest przystosowna do innych podzespołów, więc jest niekomptatybilna z nową wersją (załóżmy).
Ale nie wiem. M$ i Sony to "szczwane" lisy, więc można się wszystkiego spodziewać...
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Są gry, w które gram dla fabuły, są gry, w które gram dla ociekającego klimatu, są też Crysisy w które gram dla grafiki i nanokombinezonu :p
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Silnik robi ogromne wrażenie. Pewnie tak będzie wyglądać nowa generacje konsol?
 

remospl

Użytkownik
Użytkownik
up. Tak to bd wyglądać na pc i windows 8. Crysis 3 wyjdzie z rok przed nowymi konsolami więć na xboxie takiego czegoś na razie nie zobaczymy...
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
No ale skoro już będzie nowa generacja, to będą musieli powkładać do Xboxów porządne bebechy tak więc raczej możemy takiej grafiki się spodziewać :)
 

Tofu212

Banned
unreal engine był chyba lepszy:)
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
unreal engine był chyba lepszy:)
Z naciskiem na chyba? I co to za czas "był"? To teraz już nie jest? Strasznie zły dobór słów, to tak jakbym skomentował demko technologiczne Frostbite 2.0 powiedziawszy "Frostbite 1 był chyba lepszy" kompletnie bez sensu.
Ale dobra, ruszając głową to za pewne masz na myśli Unreal Engine 3 podrasowany z demkiem technologicznym o nazwie Samarytanin. Tylko dla czego od razu tak nie napisałeś, tylko ja to muszę robić za ciebie...
 

Tofu212

Banned
chyba bo nie jestem pewny ale tak mi się wydaje ,że ładniej tam było zrobione i dokładniej i crytek ma zawsze mase bugów np farcry i patche po rozmiarze gry
 

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
chyba bo nie jestem pewny ale tak mi się wydaje ,że ładniej tam było zrobione i dokładniej i crytek ma zawsze mase bugów np farcry i patche po rozmiarze gry
Co było ładniej zrobione ? wybacz, ale twoja składnia zdań wymaga korekcji oraz nauki...
 

Tofu212

Banned
prezentacja tego engine
 

Do góry Bottom