Crysis 2 już w sieci...

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Do sieci wyciekł niedawno Crysis 2 - pełna wersja - ukończone multi i single, do tego edytor Cry Engine 3 i wszystko to co ma się pojawić w sklepach 22.03.2011 roku. :) Tak, dobrze przeczytaliście! Premiera gry odbędzie się dopiero 22.03 br. więc oznacza to ni mniej ni więcej iż Crysis 2 jest dostępny w sieci na 49 dni przed premierą ;) Pobił nawet Fifę 11 która wyciekła do sieci na miesiąc przed premierą. Ciekawe ile straci na tym Crytek i EA i kto za to jest odpowiedzialny... Miejmy nadzieję że nie odbije się to źle na premierowym wydaniu i nie zmieni to zamierzeń twórców co do premiery gry 22.03.2011 roku.

Dla xboxforum.pl - H3XT0R
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Cóż moim zdaniem to bujda, no ale dokładnie dowiemy się za kilka dni.
 

Dzefii92

Użytkownik
Użytkownik
Podajcie linka.
 

kichy

Użytkownik
Użytkownik
niby gdzie jest ten crysis 2?
 

gozdzikowa

Użytkownik
Użytkownik
Na trackerach już są . Posiadam tą wersje , lecz trudno ją przejść . Zwiecha co 15 minut . Grafika na DX9 powala . Boje się pomyśleć co będzie na DX10, 11. Nie gram w nią , bo nie chce sobie popsuć zabawy . I tak lece w marcu do sklepu zeby sobie pograć na multi .
 

ratajczak1503

Użytkownik
Użytkownik
Nie bądźcie tak nerwowi. Znając życie my(Polacy) będziemy czekali przeszło tydzień aż się pokaże na trackerach
 

devil12

Użytkownik
Użytkownik
Pożyjemy - zobaczymy, ale myślę że to niezłą ściema :)
 

mat1210

Użytkownik
Użytkownik
gra jest juz na kilku polskich warezach i trackerach. Równiez są w tej wersji klucze do mulit :).
 

MarcelT800

Świeżak
Świeżak
Crysis 2 BETA MULTI 5 READNFO-P2P.
Takie coś jest na sieci nic więcej.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Jeszcze na normalnych serwerach (FS, RS, MU itp itd) nie widzę linków :D więc jak na razie jest to dla mnie plotka :). Jak się pojawią to będzie bardzo ciekawie :)
 

mat1210

Użytkownik
Użytkownik
Jeszcze na normalnych serwerach (FS, RS, MU itp itd) nie widzę linków :D więc jak na razie jest to dla mnie plotka :). Jak się pojawią to będzie bardzo ciekawie :)
to w 100% nie jest plotka bo właśnie kończe ściaganie i na YT są już podobno filmiki z gry.
 

_DaRkNeS_

Użytkownik
Użytkownik
Wszystkie poziomy dostępne wcale nie zacina co 15min są tylko spadki fps w cutscenkach i problemy z dźwiękiem ( nie cały czas ) wygląda i chodzi świetnie na moim złomie :) 3 ustawienia graficzne bez możliwości dostosowania hardcore,advance,gamer. Edytor nie uruchamia się jak trzeba, a singla można spokojnie ukończyć choć zdarzają się zabawne sytuacje związanie z AI, gry wezwą wsparcie pojawiają sie oni z nieba bo nie ma modelu helikoptera tz na niebie był widoczny ale nie podlatuje bliżej albo ginący przeciwnicy podbiegających do wraków :) wiem tylko ze gra będzie świetna lepsze to od dema :)
 

kisiel5577

Użytkownik
Użytkownik
To i tak tylko beta! Z tego co czytałem brakuje napisów, optymalizacja jest skopana... Nie ma się czym napalać!
 

mat1210

Użytkownik
Użytkownik
Hehe napisali nawet o tym na gryonline.
 

_DaRkNeS_

Użytkownik
Użytkownik
Skopana optymalizacja ? będziecie zaskoczenie jak płynnie chodzi :) przy takiej grafice jaką zobaczycie ja testuje od wczoraj późnego wieczora i poza błędami technicznymi jak brak nazw przedmiotów które można ponieść ( ławka,koszt ... ) najlepiej wydajcie opinie jak zagracie a nie to co przeczytacie, mi osobiście na 3 letnim komputerze śmiga w 30-50fps na ustawieniach gamer/advance ( 1024x768 ) C2D E6550 2.4 ( 3.0 OC ) 3GB DDR2 ( 800mhz ) i 8800 GTS ( 640mb ) lepiej niż pierwsza część :)) która miała skopaną optymalizacje.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
to w 100% nie jest plotka bo właśnie kończe ściaganie i na YT są już podobno filmiki z gry.
Więc jest to świetna wiadomość :). Czekam na jakieś dobre linki i będę happy :)

PS. jest tu w ogóle mowa o wersji na X360? Bo widzę że każdy pisze o PC..
 

mat1210

Użytkownik
Użytkownik
PS. jest tu w ogóle mowa o wersji na X360? Bo widzę że każdy pisze o PC..[/QUOTE]

Tylko PC.
 

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Na razie PC...
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Skopana optymalizacja ? będziecie zaskoczenie jak płynnie chodzi :) przy takiej grafice jaką zobaczycie ja testuje od wczoraj późnego wieczora i poza błędami technicznymi jak brak nazw przedmiotów które można ponieść ( ławka,koszt ... ) najlepiej wydajcie opinie jak zagracie a nie to co przeczytacie, mi osobiście na 3 letnim komputerze śmiga w 30-50fps na ustawieniach gamer/advance ( 1024x768 ) C2D E6550 2.4 ( 3.0 OC ) 3GB DDR2 ( 800mhz ) i 8800 GTS ( 640mb ) lepiej niż pierwsza część :)) która miała skopaną optymalizacje.
Dobrze wiedzieć, bo mam wydajnościowo podobny config, a za godzinkę sam się przekonam jaki ten Crysis 2 :D
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom