• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Crysis 2: Kolejny zwiastun!

Status
Zamknięty.

Uped

Użytkownik
Użytkownik
Crytek zaprezentował nam kolejny zwiastun, który przedstawia kolejną zdolność naszego kombinezonu w Crysis 2. Zwiastun nie tylko ukazuje właściwości nano suita, ale również przepiękną grafikę w grze, która zaszczyci nas w rozgrywce.

Crysis 2 jest dla mnie jednym z najbardziej ekscytującym i najlepszym tytułem w tym roku. Co jakiś czas wychodzące nowe zwiastuny jak i samo demo tej gry, ukazują to co najlepsze z silnika graficznego Crytek'a. Choć grafika to nie jest czymś czym kieruję się w doborze gier, lecz opinie graczy którzy już grali w tę grę przekonują mnie, że ten tytuł musi się znaleźć w mojej kolekcji.

by Uped

Ostatnio edytowane przez moderatora:

DusiekPL

Użytkownik
Użytkownik
Poprzedni trailer lepszy było. Tutaj sporo gameplayu mamy co pokazuje niezła graficzke i pare nowych ruchów (chwytanie kolesia za akrk i z mostku na ziemie). Cóż powiedzieć mozna. Masakra

Status
Zamknięty.

Do góry