• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

"Crysis 2" na Xboksie 360 wygląda doskonale

Status
Zamknięty.

Facepalm

Użytkownik
Użytkownik
Dziennikarze zachodnich portali internetowych rozpływają się w zachwytach nad wizualną stroną "Crysisa 2" na Xboksa 360.

Poniżej prezentujemy kilka screenów, abyście sami mogli wyrobić sobie zdanie na ten temat. Czy bardzo pozytywny odbiór materiałów przeznaczonych dla prasy nie jest za bardzo przesadzony? Czy w pełnej wersji gry rzeczywiście będziemy mogli liczyć na jakość, która spowodowała, że część pierwsza wymagała naprawdę potężnego sprzętu do optymalnego działania? Tego dowiemy się już niedługo.

Źródło:
Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.

Autor:Shal

Arii

Użytkownik
Użytkownik
Grałem w pierwsze demo i zrobiło na mnie ono na prawdę pozytywne wrażenie. Nie dziwię się, że dziennikarze chwalą tą grę pod względem wizualnym, bo gra na prawdę cieszy oko fantastycznymi efektami. Osobiście najbardziej podoba mi się drugie zdjęcie na którym widać wodę i odbijające się od niej słońce, coś pięknego :)

ps. skoro Crysis tak dobrze wygląda na naszych sprzętach? to co pokażą PC?

neo937

Użytkownik
Użytkownik
Widać wygląda bardzo dobrze. Ale wie coś ktoś na temat tego celownika? W jedynce nie podobał mi się ten standardowy, przypominający kółko więc zmieniłem na zwykły "plus". Mam nadzieję że i tu będzie się dało, bo ten trójkątny wygląda jakbym grał jakimś obcym.

L4mia

Użytkownik
Użytkownik
przecież demo jest od 2 tygodni na xlive - i szału nie ma - może inne lvl są bardziej dopieszczone - ten "cud" grafiki to zwyczajny chłyt maketingowy żeby kupować grę

Shibby

Użytkownik
Użytkownik
Beta MP (nie demo) jest już zamknięta od jakiegoś czasu, dzisiaj ma wyjść kolejna beta MP.
Co do grafiki no niektórzy maja wygórowane oczekiwania, to tylko stare x-pudło i widać postęp graficzny, mały ale jest.
Co do screenów to jak rzeczywiście pochodzą z x'a to są "podkolorowane" i tak w ogóle za mała rozdzielczość żeby coś więcej powiedzieć

Nafta-Katowice

Użytkownik
Użytkownik
Grafika w sumie taka sama jak na PC poprostu mniejsza rozdzielczosc moze w pelnej wersji bedzie lepiej :)

najgorsze jest to jak biegniesz i te wszystkie tekstury sie doczytuja albo pokazuja , np widze jakis obraz odejde pare krokow i on znika i o dziwo na PC tez tak jest

rafcio007

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
podobno tylko w multi jest doczytywanie tekstur, na singlu juz tego nie ma, co do Crysisa 2 hmm graficznie na xbox360 wyglada ładnie, ale rewolucji nie zrobi :) multiplayer dynamiczny, szybki, mapy małe ale ładne, ogólnie bez jakis rewelacji, ale jak potanieje to moze kupie dla multi :)

Status
Zamknięty.

Do góry