"Crysis 2" na Xboksie 360 wygląda doskonale

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Facepalm

Użytkownik
Użytkownik
Dziennikarze zachodnich portali internetowych rozpływają się w zachwytach nad wizualną stroną "Crysisa 2" na Xboksa 360.

Poniżej prezentujemy kilka screenów, abyście sami mogli wyrobić sobie zdanie na ten temat. Czy bardzo pozytywny odbiór materiałów przeznaczonych dla prasy nie jest za bardzo przesadzony? Czy w pełnej wersji gry rzeczywiście będziemy mogli liczyć na jakość, która spowodowała, że część pierwsza wymagała naprawdę potężnego sprzętu do optymalnego działania? Tego dowiemy się już niedługo.






Źródło:"Crysis 2" na Xboksie 360 wygląda doskonale - Xbox w Onet.pl
Autor:Shal
 

Arii

Użytkownik
Użytkownik
Grałem w pierwsze demo i zrobiło na mnie ono na prawdę pozytywne wrażenie. Nie dziwię się, że dziennikarze chwalą tą grę pod względem wizualnym, bo gra na prawdę cieszy oko fantastycznymi efektami. Osobiście najbardziej podoba mi się drugie zdjęcie na którym widać wodę i odbijające się od niej słońce, coś pięknego :)

ps. skoro Crysis tak dobrze wygląda na naszych sprzętach? to co pokażą PC?
 

DJDIDO88

Użytkownik
Użytkownik
dzisiaj demo na Xbox 360 więc sam z wielką ciekawością zobaczę jak się prezentuje.
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Crysis słynie z dobrej grafy, gdyby nie ona, to C1 przeszłoby niezauważone :) nie dziwię się, żę w 2 też się starają
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
C2 wygląda świetnie, na pc też wymagań dużych nie ma żeby pograj w super oprawie graficznej. Czekam na demko i trzeba pograć na multi :D
 

paradox78

Świeżak
Świeżak
Osobiście grałem w pierwsza demo C2 na multi i muszę to powiedzieć - grafa była bardzo słaba .
 

neo937

Użytkownik
Użytkownik
Widać wygląda bardzo dobrze. Ale wie coś ktoś na temat tego celownika? W jedynce nie podobał mi się ten standardowy, przypominający kółko więc zmieniłem na zwykły "plus". Mam nadzieję że i tu będzie się dało, bo ten trójkątny wygląda jakbym grał jakimś obcym.
 

Grahf666

Użytkownik
Użytkownik
Jezeli Crisis 2 na X'ie wyglada tak, jak na screenach, to musze przyznac, ze sie postarali.
 

L4mia

Użytkownik
Użytkownik
przecież demo jest od 2 tygodni na xlive - i szału nie ma - może inne lvl są bardziej dopieszczone - ten "cud" grafiki to zwyczajny chłyt maketingowy żeby kupować grę
 

Shibby

Użytkownik
Użytkownik
Beta MP (nie demo) jest już zamknięta od jakiegoś czasu, dzisiaj ma wyjść kolejna beta MP.
Co do grafiki no niektórzy maja wygórowane oczekiwania, to tylko stare x-pudło i widać postęp graficzny, mały ale jest.
Co do screenów to jak rzeczywiście pochodzą z x'a to są "podkolorowane" i tak w ogóle za mała rozdzielczość żeby coś więcej powiedzieć
 

lobuzzz

Świeżak
Świeżak
ciekawe czy będzie miał AP.25 :)
 

Shibby

Użytkownik
Użytkownik
No nie...
A kogo to obchodzi, przecież i tak to zabezpieczenie zostało złamane !







@down
To jak tylko wrócę z roboty zacznie się naparzanie ;]
http://marketplace.xbox.com/pl-PL/Product/Crysis-2-Demo-wieloosobowe/66acd000-77fe-1000-9115-d80245418960
 

rafcio007

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
juz jest na Polskim Live do sciagniecia :)
 

300voolt

Banned
super
 

Nafta-Katowice

Użytkownik
Użytkownik
ja juz zasysam na Xboxa i PC zobaczymy co to bedzie :D
 

Ogór

Użytkownik
Użytkownik
No nieźle nieźle:p Grafika na bardzo wysokim poziome.Zaraz będę musiał przetestować demo.
 

Nafta-Katowice

Użytkownik
Użytkownik
Grafika w sumie taka sama jak na PC poprostu mniejsza rozdzielczosc moze w pelnej wersji bedzie lepiej :)

najgorsze jest to jak biegniesz i te wszystkie tekstury sie doczytuja albo pokazuja , np widze jakis obraz odejde pare krokow i on znika i o dziwo na PC tez tak jest
 

rafcio007

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
podobno tylko w multi jest doczytywanie tekstur, na singlu juz tego nie ma, co do Crysisa 2 hmm graficznie na xbox360 wyglada ładnie, ale rewolucji nie zrobi :) multiplayer dynamiczny, szybki, mapy małe ale ładne, ogólnie bez jakis rewelacji, ale jak potanieje to moze kupie dla multi :)
 

300voolt

Banned
ciekawe czy to prawda
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Wygląda bardzo dobrze jak na tak leciwego dziadka zwanego Xbox'em ;) Jednak mimo wszystko chyba pogram na kompie jak to było w przypadku z jedynką :p (Zawinę na tydzień kompa od kolegi :D )
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom