Crysis 2 wersja cyfrowa. Problem z dźwiękiem.

HajukenPL

Użytkownik
Użytkownik
Panowie mam mały problem z Crysis'em 2.
Zakupiłem wersję do pobrania z xbox live, pobrałem, zainstalowało mi aktualizację.. i działa. Niestety często w single player muzyka w tle się przycina, coś jakby były problemy z jej doczytywaniem?
W multi problem jest jeszcze bardziej widoczny a raczej słyszalny. Często nie słychać muzyki, a co gorsza i dźwięków otoczenia (strzelania, skoków itd itd.)
Posiadam nawet nie rok konsolę, wersja slim 250gb.
Ma ktoś podobny problem?
 

maczosito

Banned
miałem taki sam problem ale z piratem który był źle nagrany, nagrałem na płycie verbatima i śmiga aż miło, a tu to nie wiem, może pobierz jeszcze raz z xboxlive
 

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
Sam zakupilem ta gre i nie zauwazylem takich problemów, pobierz ją raz jeszcze i wyczysc cache dysku

Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk
 

HajukenPL

Użytkownik
Użytkownik
Jak koledzy poradzili tak uczyniłem. Niestety odinstalowanie, ponowne pobranie nic nie dało..
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Pobierz może na pendrive, wykluczysz uszkodzone sektory dysku
 

HajukenPL

Użytkownik
Użytkownik
Pobierz może na pendrive, wykluczysz uszkodzone sektory dysku
Jak wspomniałem to w miarę nowa konsola więc nie przypuszczam żeby dysk miał jakieś badsectory..
A jest jakiś sposób z poziomu konsoli aby sprawdzić "stan techniczny" dysku?
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Nowa nie oznacza, że dysk jest sprawny. Jedynym rozwiązaniem było wyczyszczenie cache i na nowo pobranie. Więc dysk mamy w stanie nie znanym, skopiuj na pena profil pobierz grę na nowo. Jeśli problem wystąpi, to raczej go nie rozwiążesz będziesz musiał przyzwyczaić się do niego. Nie ma możliwości sprawdzenia stanu dysku
 

Do góry Bottom