Crysis Remastered zostanie zaprezentowany w tym tygodniu. Crytek zaprasza na zwiastun

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.plCrytek zaprasza wszystkich graczy na pierwszą prezentację Crysis Remastered. Twórcy przygotowali zwiastun i już wkrótce otrzymamy pełne szczegóły nadciągającej propozycji.
Crysis Remastered to jedna z tych najgorzej strzeżonych tajemnic, ponieważ pierwsze informacje o grze pojawiły się na kilka miesięcy przed pełnym pokazem. Deweloperzy nie mogli nawet na spokojnie ujawnić tytułu, ponieważ informacje o strzelance pojawiły się na witrynie przed oficjalnym opublikowaniem zajawki. W zasadzie nawet sam zwiastun wyciekł przed czasem.
Twórcy jednak dotychczas nie zaprezentowali kompletnego materiału pokazującego nową jakość – zwiastun z rozgrywką zostanie opublikowany w najbliższą środę o godzinie 18:00. Wiele na to wskazuje, że będzie to konkretny materiał, który pokaże wygląd strzelanki na aktualnej generacji.
Crysis Remastered powinien zadebiutować jeszcze w tym roku, a już wkrótce (również w środę?) ruszą zamówienia przedpremierowe. Crytek podkreśla, że pozycja trafi na PlayStation 4, Xboksa One, Nintendo Switcha i PC.
 

Do góry Bottom