Crysis Xbox 360- jaki i kiedy?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

vagner

Użytkownik
Użytkownik
Na początku zaprzeczali.....teraz już w necie zamawiać można.
O tym że Crysis wyjdzie na konsole wiadomo o jakiegoś czasu,teraz pytam, czy wie ktoś kiedy wyjdzie?
Grałem w tą gre na pc-cie, gra całkiem niezła zwłaszcza gafa, i tu kolejne pytanie- są gdzieś w sieci jakieś gameplaye, albo screeny z gry ::)

Wiem że na jakiś targach (chyba GDC) odbyła się prezentacja, jakby co to mnie poprawcie ;)
 

DateX

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Crysis Xbox 360- jaki i kiedy?

A google od czego masz?? Znalazłem kupa screenów trzymaj:
Kod:
http://www.360-hq.com/Crysis_Xbox_360_Screenshots-View-1441-139.html#image1441
Następnym razem szukaj na google

Na zdjęciach widać że Crysis na X360 mało będzie się różnić od wersji PC
 

vagner

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Crysis Xbox 360- jaki i kiedy?

A jakieś gameplaye...są??

A jesli chodzi o te screeny to pełno innych widziałem i nawet te co ty mi dałeś to nie są screeny z xboxa
tylko z peceta :p
 

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Crysis Xbox 360- jaki i kiedy?

Wygladaja na prawdziwe screeny z X360.A jakosciowo odstaja od tych z PC.NA gameplay nie ma co liczyc narazie.
 

vagner

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Crysis Xbox 360- jaki i kiedy?

Chyba, masz racje. Ale te screeny to na bank z pc-ta 8)
 

eiceman

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Crysis Xbox 360- jaki i kiedy?

w gram tv bylo ze xbox 360 robi crysis na xa ale prawdopodobnie tylko upraszczaja grafe bo za duze wymagania :(:( czy to znaczy ze to juz szczyt 360 i juz powoli gasnie?
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: Crysis Xbox 360- jaki i kiedy?

hehe żeby pograć w crysisa na tylu fps by dobrze się grało na padzie, to trzeba mieć pc za przynajmniej 2500zł a z tego co wiem to x360 kosztuje 720 więc nie widzę tu problemu :p
 

Raikoh

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Crysis Xbox 360- jaki i kiedy?

eiceman napisał:
w gram tv bylo ze xbox 360 robi crysis na xa ale prawdopodobnie tylko upraszczaja grafe bo za duze wymagania :(:( czy to znaczy ze to juz szczyt 360 i juz powoli gasnie?
Nie, to napewno nie jest szczyt, nie boj sie.
Silnik graficzny Crysisa nie jest zbyt dobry (w sensie jakosc a potrzebna moc) wiec napewno nie jest to gra po ktorej mozemy oceniac szczyt mocy.
 

aaaqqq111

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Crysis Xbox 360- jaki i kiedy?

no było by bosko jak by zrobili crysisa na xbox 360 na pc mam ale nawet na moim sprzęcie który wcale nie jest zły nie idzie :-((
 

Curry_

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Crysis Xbox 360- jaki i kiedy?

no u mnie idzie ten cały Crysis na Ultra High w granicach grywalnościa wcale nie mam Super Kompa. fakt faktem kupiony nie dawno ale skladałem go z naciskiem na ciszę i jest chłodzony pasywnie takżę mocy nei ma jakiejś ogromnej. a kosztował mnie 2000. ale grafa fakt faktem niezła. ale nie robi wrażenia takiego jak Far Cry jak się go pierwszy raz zobaczyło. już nie ma tego skoku.

a co do mocy Xa i ogólnie konsol to to dopiero sa początki. najlepsze gry wychodzą u schyłku danej platformy. logika. wystarczy zagrać w God of War 2 na PS2 żęby zobaczyć jakie fajerwerki wycisneli z tej maszynki! za dwa lata zobaczymy potencjał next genów.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom