X360 Crysis

djploki

Użytkownik
Użytkownik


Nazwa:Crysis
Rodzaj gry:strzelanki, FPP, science-fiction
Data premiery w Polsce: Brak, światowa data premiery: 04 października 2011
Producent:Crytek Studios
Wydawca: Electronic Arts Inc.
Wydawca PL: Brak
Dodatkowe Kontrolery: Brak

Krótki opis
Akcja gry rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, a konkretnie w 2019 roku. Grupa amerykańskich naukowców dociera na niewielką wysepkę, zlokalizowaną na Morzu Południowochińskim. Uczeni dokonują tam przerażającego odkrycia, a zaraz po tym kontakt z nimi zostaje utracony. Korea Północna wkracza do akcji, przejmując całkowitą kontrolę nad tym obszarem i skutecznie izolując wyspę od reszty świata. Celem tych działań jest zachowanie wszystkich tajemnic związanych z odkryciem wyłącznie dla siebie. Rząd Stanów Zjednoczonych postanawia zorganizować misję ratunkową. Wcielamy się w postać Nomada, jednego z członków oddziału specjalnego. Początkowo mamy zająć się zbadaniem sytuacji na wyspie, odnalezieniem przetrzymywanych przez wroga naukowców i wyeliminowaniem napotkanych żołnierzy wroga. Wkrótce jednak przystępujemy do otwartej walki z obcymi, próbując uratować ludzkość przed całkowitą zagładą.

Od siebie: Każdy post nie będący opinią zostanie odpowiednio nagrodzony
 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Ciekaw jestem czy rzeczywiście gra działa w 1080p?
 

DJDIDO88

Użytkownik
Użytkownik
jest tryb multi?
 

esej

Użytkownik
Użytkownik
nice czekałem na pierwsza czesc
 

mikul1991

Użytkownik
Użytkownik
Gra działa w 720p, multi nie ma. Wygląda bardzo dobrze, są spadki płynności, gra się naprawdę fajnie.
 

TrueGrand

Użytkownik
Użytkownik
Gre kupilem i powiem tak:

Jak oni zrobili taka grafe na xbox!!!??
Wyglada fenomenalnie jak na ta generacje konsol !
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ktoś może wie czy na PC dało się zniszczyć wszystko? Bo na Xboxie w sumie niewiele da się.
 

uszyneq

Użytkownik
Użytkownik
Musze ja nabyc bo Crysis 2 jest genialna wiec trzeba odpalic 1 ;]
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Ktoś może wie czy na PC dało się zniszczyć wszystko? Bo na Xboxie w sumie niewiele da się.
Całą chałupę, dzrzewa, skrzynki, tak dało się roz**bać wszystko :D
 

XboXGG

Użytkownik
Użytkownik
ja tez planuje zakup , jak tylko zakupie msp
bo mam 2ke , a w 1 gralem na pc
 

Do góry Bottom