Cyberpunk 2077 wkrótce otrzyma zwiastun, który pokaże śmierć. CD Projekt potwierdza przybycie na E3

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
#1


W 2018 roku będzie głośno o CD Projekt RED. Twórcy szykują się do dużej prezentacji Cyberpunk 2077, która pobudzi graczy z każdego zakątku globu. Możecie szykować się na nowy zwiastun ukazujący piękny i zniszczony świat.

W ubiegłym tygodniu wspominałem na portalu o pojawieniu się logotypu CD Projekt RED na witrynie targów E3. Dzisiaj możemy potwierdzić, że rodzima ekipa zamierza odwiedzić Los Angeles.


Redakcja GameSpotu otrzymała potwierdzenie wizyty CD Projekt RED na imprezie od dyrektora PR i globalnej komunikacji. Firma aktualnie nie zdradza jakichkolwiek szczegółów:

„Tak, jesteśmy na liście. Nie mam jednak żadnych dodatkowych komentarzy na ten temat.”
Zazwyczaj w tym miejscu mógłbym zakończyć wiadomość informując, że nie możemy zapomnieć o Gwincie, który na pewno dostanie swoje 3 minuty podczas E3 2018, ale sytuację znacząco zmieniła ostatnia wypowiedź Mike’a Pondsmitha.

Mężczyzna odpowiedzialny za uniwersum Cyberpunk udzielił wywiadu hiszpańskiemu El Pais i podczas rozmowy wspomniał o powstaniu krwawego zwiastuna. Autor zapowiedział, że wkrótce zostanie opublikowany trailer, który zaprezentuje „jak wiele śmierci” znajduje się w jego świecie.

Należy na pewno dodać, że Pondsmith nie zachował się jak Sapkowski i nie oddał deweloperom swojego IP, a stale ma kontakt z twórcami gry i konsultuje z nimi swoją pracę, a jednocześnie CD Projekt RED może liczyć na jego porady oraz pomoc.

Więcej na temat relacji Pondsmith – CD Projekt RED przeczytacie za pośrednictwem powyższego odnośnika.


 

Do góry Bottom