CYBERPUNK 2077! Zwiastun nowej gry CD Projekt RED wygląda fantastycznie

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
#1


Od wielu miesięcy mówiło się o wielkiej prezentacji Cyberpunk 2077 na tegorocznym E3. Twórcy z CD Projekt RED pojawili się na konferencji Microsoftu, by przedstawić światu swoje nowe dzieło. Poznajcie grę, o której będzie głośno w przeciągu następnych miesięcy.

Cyberpunk 2077 został zapowiedziany 10 stycznia 2013 roku, ale od tego czasu nie otrzymaliśmy większych informacji o produkcji. Twórcy w międzyczasie pracowali nad uniwersum Wiedźmina, jednak teraz nadszedł czas na zupełnie nowy świat.


O tej prezentacji wiedzieliśmy od dawna i w końcu możemy spojrzeć na projekt Polaków. To oczywiście dopiero początek przyjemności, ponieważ podczas E3 dziennikarze zostaną zaproszeni na godzinną prezentację tytułu, więc możecie oczekiwać konkretnych szczegółów dotyczących polskiego projektu.

Głównym bohaterem Cyberpunk 2077 został mężczyzna o imieniu „V”, który jest cyberpunkiem (Solo - najemnik) i właśnie otrzymał swój pierwszy poważny kontrakt. Jego fach nie należy do najłatwiejszych, ponieważ mężczyzna żyje w najbardziej tętniącej życiem i najniebezpieczniejszej metropolii przyszłości – Night City. W tym zaawansowanym technicznie świecie wszyscy korzystają ze wzmocnień, a podczas przygody otrzymamy możliwość stania się „miejską legendą”.
Night City, Kalifornia. Rok 2077.

Świat się rozpada. Megakorporacje kontrolują wszystkie sfery życia z wysokości swoich megalitycznych biurowców. Poniżej, ulicami rządzą naszprycowane gangi, technoszumowiny, i dilerzy nielegalnego braindance’u. Pomiędzy nimi – mieszanina dekadencji, seksu i popkultury na tle okrutnych zbrodni, skrajnego ubóstwa i obietnicy nieosiągalnego American Dream.

Jesteś V, cyberpunkiem. W tętniącym życiem i technologią świecie wzmocnionych cybernetycznie ulicznych wojowników, błyskotliwych netrunnerów i korpohakerów zaczyna się Twoja opowieść.
Najnowszy zwiastun wygląda fantastycznie, ponieważ pozwala spojrzeć na błogi świat przepełniony technologiami oraz wielkimi giwerami… 

Do góry Bottom