Cyberpunk 2077

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl



Cyberpunk 2077 jest dowodem na to, że Wiedźmin 3 to nie był wypadek przy pracy. To świetne RPG pomieszane z akcją, któremu przydałoby się jeszcze jedno drobne opóźnienie by załatać wszystkie błędy.
Źródło: https://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=14298

Kup w najniższej cenie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
56 GB do pobrania
2020-12-10 00.11.32 (1).jpg
 

ManyPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ja włączyłem o północy na chwilę i zagrałem - aktualizacje ściągnięte wcześniej - zapowiada się dobrze :)
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Jak ktoś ma XSX to warto w opcjach zmienić z wydajność na jakość aby zobaczyć moc konsoli :D
 

Tomkoz

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jedna z lepszych gier w jakie grałem. Ciekawe jak im wyjdzie multi.
 

ariel111c

Użytkownik
Użytkownik
Nie kupiłem na premierę bo raczej nie kupuję kotów w workach. Grę nabyłem dopiero teraz po sporej przecenie i muszę powiedzieć, że jest bardzo dobrze (zdaję sobie sprawę z tego, że łatek już pewnie trochę wyszło bo konsola przy instalacji pobrała około 50 Gb). Jestem po jakichś 15 godzinach gry i nie widzę tutaj krytycznych błędów czasem zdarzy się lewitujący pistolet, albo inny przedmiot. Podczas akcji kiedy dużo dzieje się na ekranie gra ma zauważalne spadki fpsów, ale poza tym jest ok, natomiast nie doznałem żadnych freezów, albo wyrzucania do menu konsoli. Dodam, że gram na Xbox One X :) Zobaczymy jak będzie dalej. Generalnie to bardzo polecam ten tytuł :) Pozdrawiam.
 

Kyron

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
X1x , to tez to kiedy przetestuję.
 

Do góry Bottom