Czarny ekran po włożeniu płytki do napędu!

Paweł Ostropolski

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jak wkładam nowego Assassina do konsoli to niby gra się załącza czarny ekran ciagle i po chwili wraca do menu glównego. Konsola przerabiana we wrześniu SLIM. Proszę o odpowiedz.
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik
a łączyłęś się z live do 72h? jak tak to dorwało cie nowe zabezpieczenie od ms
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
Nie masz LT+2.0, musisz zaaktualizować FW.
 

Zagaj

Użytkownik
Użytkownik
A inne gry z xgd3 ci chodzią (GOW 3, MW 3, i wile innych). Bo są dwa wyjscia albo nie masz nowego lt 2,0 albo masz cały czas konsole podłączoną do neta i wgrała ci się cicha aktualizacja która blokuje gry z xgd3 i a.p 25
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
Najprawdopodobniej nie ma LT+2.0, napisał że przerabiał we wrześniu, a we wrześniu to ja aktualizowałem do LT+1.91
 

Zagaj

Użytkownik
Użytkownik
Ale chyba we wrześniu nie można było przerobić slima pod 2.0 bo jeszcze nie wyszedł tylko dla FAT, więc musisz wgrac 2,0
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik
to chyba inny błąd był jakby miał 1.91
 

surferj24

Użytkownik
Użytkownik
spekulacje, domysły a może niech sie gościu najpierw wypowie na temat tych problemów co mu wymieniliscie?
 

Paweł Ostropolski

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No więc tak mialem podpięty do liva chyba 17 w czwartek ostatni raz potem odlączylem bo się dowiedziałem o aktualizacji, inne gry nie sprawdzałem ale podejrzewam ze chyba nie pójda. Czyli musze dać jeszcze raz do przeróbki, tak?A i jesli chodzi o to czy mam 1.91 czy 2.0 to nie mam pojęcia, zielony jestem w tej sprawie.
 

Revok

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli przerabiałeś xbox'a we wrześniu to na 100% nie masz LT+2.0, ponieważ w/w FW pojawiło się na początku października.
 

Paweł Ostropolski

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Przerabiany był pod koniec sierpnia, początkiem września. Czyli rozumiem że znów musze dać go do przeróbki. ;/
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
Tak, bo pojawiły się nowe zabezpieczenia, ale za aktualizacje płacisz 30-50zł zależy od serwisu, nie jak za przeróbke.
 

Paweł Ostropolski

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ok, dziękuje za odpowiedzi i za pomoc.
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik
to chyba po dobrej znajomości około 100zl to się zgodze i lt 2.0 nie nadaje się już na xbox live i bo powodu cichej aktualizacji na live od ms
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
Ale mi chodzi o aktualizacje nie o przerabianie xboxa pierwszy raz... Mi gościu mówił 40 zł
 

Paweł Ostropolski

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mnie przeróbka kosztowała ok. 200zł, zobaczymy jak bedzie teraz.
 

Falandir

Użytkownik
Użytkownik
nie spodziewałbym się tych 40 zł..
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
Ja przerabiałem w Bydgoszczy ul.Magnuszewska 6 może to komuś coś mówi. Za przeróbke wziął 120zł (slima przerabiałem) a za aktualizacje na LT+1.91 40 zł.
Teraz już sam se aktualizuje te LT :D
 

piz

Użytkownik
Użytkownik
Witam
Temat trochę stary, ale mam podobny problem. Dziś przyszedł do mnie zamówiony xbox, wg. sprzedawcy posiada LT 2.0, niezbanowany. Na dobry początek kupiłem oryginalną Forze 4, po włożeniu płyty występują objawy jak w pierwszym poście - gaśnie ekran, a na konsoli mruga czerwona dioda (wyjęcie płytki nie przywraca sprawności, dopiero restart). Co jest nie tak, i czy da się to naprawić w domowych warunkach?
Pozdrawiam
 

Kakashi

Banned
napęd po sporfie prawdobnie( zamieniony napęd)
 

Do góry Bottom