Czarny ekran

villa

Świeżak
Świeżak
Szukałem na forum i nic nie znalazłem. Mam Black Opsa na xboxa (przeróbka) wcześniej działało i przeszedłem całą grę ale od jakiegoś czasu po włączeniu gry mam tylko czarny ekran. Czytałem i inni maja problem że w ogóle nie działa, a mi właśnie działało. Płytka jest trochę zarysowana i czy to może być przez to? Inne gry działają poprawnie np. FIFA 12
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
odpowiednia przerobka i dobrze nagrana live. na dzis lt+3.0

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk
 

villa

Świeżak
Świeżak
a po co przerabiać jeżeli gra działała poprawnie a nagle z dnia na dzień przestała...
 

Kakashi

Banned
a dasha nowszego lub jakaś gra?
 

villa

Świeżak
Świeżak
yyy troche nie kumam i co ci chodzi. pytasz czy wgrałem nowego dasha - nie jak juz przerabialem na nowego 1.9 a powinno mi działać skoro nowsza fifa 12 działa bez problemów. jak coś sory że ze mną się tak trudno dogadać ale nie siedzę w tym jak juz daje do przerobienia i robie co każe te gościu
 

Kakashi

Banned
to masz dash 13xxx 599 zamiast 13xxx 146 dlatego ci nie działa zostaje ci wgranie lt 1.91/2.0 + nagranie tych gier z nowszym patchem jeszcze raz lub dasha 14xxx i lt 3.0 + gry patchowane topologia
 

mario1500

Użytkownik
Użytkownik
aktualizowałeś dasha po to aby grać na fifie i wszystko jasne - dodało ci nowe zabezpieczenia AP25 ( z tego co pamiętam to te starsze gierki z AP często trzeba było przepalać z nowymi patchami)
musisz ponownie przepuścić przez abgx360 (tylko nie tego nowego) i wypalić ponownie
 

villa

Świeżak
Świeżak
szczerze nie aktualizowałem żeby grac w fife. może wie ktos dlaczego przestało działać (przypominam że gra działała i nagle przestała)? kiedyś aktualizowałem zeby zagrac w jakąś gre ale to było jak pierwszy raz przerobiłem. jak sprawdzić dasha? i jaki jest najlepszy abgx360 do gier
 

Kakashi

Banned
tyle ,że jakby se wgrał lt 2.0 bo może nie być na jego napęd to abgx360 1.05 jak lt 3.0 to abgx 1.06
 

villa

Świeżak
Świeżak
przypomniałem sobie że jakoś rok temu jak był brotherhood to aktualizowałem potem przerobiłem. Ale czy ktoś mi powie jak gra mogła przestać działac bez aktualizacji z internetu ?
 

Kakashi

Banned
przez aktualizacje z płyty , myslisz ,że dash tylko z live? gry mają wbudowanego którego wymagają
 

villa

Świeżak
Świeżak
A Black Ops jest grą AP 2.5 ?? Więc musze przerobić konsole na lt+ 2.0 czy wystarczy, tak jak napisał mario 1500, przepuścić przez abgx 360 1.05?
 

Do góry Bottom