Czas na kolejny z siedmiu cudów Crysis 3

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik


"Przyczyna i skutek" - taki tytuł nosi trzeci z wprowadzających do zrujnowanego Nowego Jorku filmików. Zaczyna się od końca. Zaciekawieni?

Chodzi o to, że... a zresztą, zobaczcie sami:


Poprzedni odcinek pokazywał nowy aspekt zabawy i systematyczne podchody. Ten uzmysławia, że nasz koleżka w kostiumie to zabijaka rozwalający oddział wroga w trzy sekundy. Sam nie wiem, które podejście wolę.

Via: Polygamia.pl
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Ironkos

Użytkownik
Użytkownik
Pięknie to wyglada :) az chcialoby sie nowa konsole, zeby to pociagnela :)
 

K0TAKU

Banned
Użytkownik
Jak wyżej, gra wygląda bajecznie. Trzeba w to zagrać, na szczęście seria Crysis ma to do siebie, że dość szybko tanieje. Jak jeszcze zrobią grywalne multi, to Crysis 3 zamiecie w tym roku. A nawet jeśli produkcja ta okazałaby się gameplay'owym shitem, to i tak trzeba zagrać - dla grafiki.
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Te filmiki świetnie promują tą produkcję, coś czuję że będzie całkiem niezła strzelanka nawet pomimo tego że nie ma takiego skoku jaki zrobił nagle Crysis 1 w stosunku do reszty produkcji na rynku.
 

lasyk

Banned
Użytkownik
W tej części brakuje elementów gameplay'owych. Jednakże nie ma to znaczenia. Gra będzie konkret, a posiadacze porządnych maszyn doznają opadu szczęki do niżej mieszkającego sąsiada.
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
wszystko ładnie, pięknie tylko gdzie ten CUD ?
 

mlkgmk

Banned
Odp: Czas na kolejny z siedmiu cudów Crysis 3

dokladnie:)

Wysłane z pociągu kolei mazowieckich na trasie W-WA Wileńska-Małkinia:)
 

kamileqPL

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czas na kolejny z siedmiu cudów Crysis 3

Nie wiem czy da się na obecnych generacjach wyciągnąć więcej niż w crysis 2

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2
 

cudny

Użytkownik
Użytkownik
hm łuk ciekawa ta broń w tego typu grach moim zdaniem w farcry 3 ta broń świetnie się sprawdziła jedna z moich ulubionych :> ciekawe jak w crysis3 będzie jeszcze nie grałem zw żadna część ;>
 

Do góry Bottom