Czemu kupiłeś/kupiłaś x360?

Clemenza

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Chodził za mną ten temat od jakiegoś roku, ale dopiero niedawno zdecydowałem się na kupno. Stwierdziłem, że zarobione pieniądze szybko zainwestuję, niż znów rozejdą się na głupoty. I tak, parę dni po świętach zostałem użytkownikiem konsoli Xbox 360 E 250GB. Xbox 360 - PS3, zastanawiałem się co wybrać. Czytałem, pytałem, ale wybór padł na konsolę Microsofta. Zawsze darzyłem tę konsolę większą sympatią, no i oczywiście ten cudowny pad, którego ubóstwiam. Jestem w pełni zadowolony z zakupu.
 

Lucky_Luke

Świeżak
Świeżak
Głównie dlatego, że jest tańszy od PS3 i ma kinecta ;D
Byłem z młodszą siostra na zakupach i stwierdziłem, że będzie miała niezłą radochę gimnastykując się przed telewizorem i doczeka się swojego wirtualnego zwierzaczka z którym będzie mogła się bawić . a i ja sobie wkońcu pogram w coś bez przycinania się ;)
 

Gordon333

Świeżak
Świeżak
Chciałem grać w najnowsze gry ale mój komputer nie dawał rady więc zdecydowałem się na xboxa + nie trzeba wymieniać komponentów by odpalać najnowsze tytuły jak w pc + jest tańszy

Wysłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
 

xgrzesiox

Użytkownik
Użytkownik
Dlaczego?
-laptop ma już 7 lat, nowsze gry odpala ale nie na max rozdzielczości i są lagi o stacji 8 lat nie wspomne
-wygodny pad (no może po za d-padem)
-jak już będzie po gwarancji to może przerobię
-na kompie nie ma GoW, Forza, Skate. oraz Halo
-nie lubię pada od PS3, a po za tym jest drogie
-za mało używaną Slimkę z padem i kablami dałem tylko 450zł
-mam Wii i dużo konsol od Nintendo, ale nie chciało mi się zbierać na Wii U
-dużo znajonych ma Xbox'a
-w miarę tanie gry

Dla mnie jedynymi wadami X'a są:
-ten nieszczęsny d-pas ale chyba kupię pad Sliver Edition
-RROD i RDOD
-drogie dyski
-troszkę przsadzona cena XBL i elementów avatara

Wysłane Galaktyczną mocą Tab 3 7.0
 

thargood

Użytkownik
Użytkownik
Why? Bo chciałem mieć :D Jak wyszedł xbox360 to była istna rewolucje....nie to co teraz z XboxOne
 

geohound

Użytkownik
Użytkownik
Bo nie odpuszczę sobie żadnego Final Fantasy jeśli mnie stać. A że była premia w pracy, to zrobiłem to, o czym myślałem od dawna - pojawił się X360.

Liczyłem na to, że wyrwę przeróbkę i będę grał w pierdyliard pirackich gier, ale po pierwsze trudno dostać w dobrej cenie przeróbkę w mojej okolicy, a po drugie jak doczytałem o tym LT, kupowaniu specjalnej nagrywarki itp, to odpuściłem - będę kupował tanie używki.

No więc podsumowując - chciałem FF13, 13-2 i LR, a do tego ograć parę tytułów, które na kompa się nie pojawiły i chyba nie pojawią. Dodatkowo od lat mam przy PC pada z x360 i jest to mistrzostwo świata, ale jednak odczuwam brak kilku fajnych tytułów, więc jak się ogram i znudzę, to wymienię na PS3.
 

kiziurra

Użytkownik
Użytkownik
Ja kupiłem we wrześniu 2013 bo na moim prehistorycznym komputerze z 2006 r nawet cod4 nie chodziło a na xboxie jest ********* grafika , na pc bym musiał 2000zł wybulić a za 3 lata upradge za 500zł a za konsole dałem 540zł,po za tym xbox ma wygodniejszego pada niż ps3 i lepszą grafikę w tytułach multiplatformowych niż ps3.

ps. te gwiazdki oznaczają pozytywne słowo

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

 

Dav.e

Banned
Kupiłem bo po prostu chciałem.
 

HeViPl

Użytkownik
Użytkownik
Ja kupiłem dla Gta V,żałuje tego bo wydałem na x-@ 1700 zł a mógłbym za to mić ps4 :/
Sent from my Windows Phone 8S by HTC using Tapatalk
 

marconik

Użytkownik
Użytkownik
Mam xbox360 na orginały i nie żałuje 800zl

( Wysłane z komórki GT-I9070 Samsung Galaxy S Advanced - Tapatalk 4 )
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Zakup xboxa 360 w ogóle nie był planowany. Myśl o zakupie pojawiła się nagle znikąd, bo wydawał mi się w dobrej cenie razem z kinectem :D Nie żałuję zakupu i patrząc po dzisiejszych cenach xboxa w gazetkach sklepowych nadal mój był kupiony w dobrej cenie :))
 

szangg

Użytkownik
Użytkownik
Czemu kupiłem? Bo nie było interesującej mnie pralki ;]
Serio poszedłem do saturna kupić pralkę ale, że nie było takiej którą sobie upatrzyliśmy z dziewczyną to wyszedłem z xboxem z Alanem Wake'm i Forza 3 w zestawie za 1099 zł. A było to prawie 4 lata temu.
Pralkę kupiłem jakiś tydzień później :p
 

Grypsik

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
kupiłem żeby pograć w nowe gry :)
 

deloppl

Użytkownik
Użytkownik
Czekałem na premierę PS4, jakoś pół roku przed premierą PS4 sprzedałem PS3 (którego żałowałem). Ale jak wyszło PS4 hajp na konsolę spadł a nawet 2k na konsolę nie miałem.
To pomyślałem sobie może XBOX? I jakoś w połowie grudnia sprawiłem sobie niespodziankę której nie żałuje i PS4 nie jest mi potrzebne. A sam xbox wyszedł mnie 100zł :d
 

Meshpy

Świeżak
Świeżak
Zakup xboxa w moim przypadku nie był planowany. Nagle zarobiłem trochę pieniędzy i naszła mnie myśl, żeby zakupić ową konsolkę. Zakupiłem ją w sierpniu w tamtym roku, dlatego trochę żałuję, ponieważ mogłem spokojnie poczekać do premiery next-genów.
 

muchomorek82

Świeżak
Świeżak
Byl tanszy od ps3. A poza tym ma lepsze pady,lepiej wyprofilowane.
 

Vaiper

Użytkownik
Użytkownik
Kupiłem, ponieważ nie chciałem ciągle rezygnować z jakiejś gry ze względu na wysokie wymagania. Po drugie przeróbka xboxa pozwala na grę po sieci, zaś ps3 blokuje tą możliwość. A zakup podjąłem podczas jednej chwili. Miałem oszczędzać na komputer, i kupić w lutym (Wiedźmin 3 ;p), ale jednak za namową kumpla zdecydowałem się na xboxa, bo stwierdziłem że na kompa mi starczy (Bierzmowanie i 18 urodziny po drodze. No i mam jako-taką pracę. Przemieszaną ze szkołą rzecz jasna ;p). A teraz nawet nie wiem jak będzie z kupnem pc, bo chodzą słuchy że xbox one ma niedługo paść (Choć wiedźmina 3 mam w planach kupić, ale to będzie wyjątek). Ale to temat na inną rozmowę.
 

maniekmaniu

Użytkownik
Użytkownik
Zdecydowałem się na zakup ponieważ:

1. Mam pierwszego Xa i gry na niego bardzo trafiły w mój gust. Halo, Dead or Alive, Ninja Gaiden, Project Gotham
2. Pad od Xa lepiej mi leży w dłoni. Mając PS3 przez 6 miesięcy nie mogłem się przyzwyczaić do pada od PS3.
3. Przeróbka także miała wpływ na to:witless:
 

KrySpeQ

Użytkownik
Użytkownik
1. Pad,
2. Halo, GoW,
3. Bardziej wierzę M$ niż $ony,
4. RGH dzięki któremu mam dostęp praktycznie do całej konsoli.

Wysłane z Alcatela OT-4015x
 

volder

Świeżak
Świeżak
Zakup był z przypadku i zawsze szkoda było kasy na konsole, która miała być tylko do grania.
Jednak szybko to minęło po zakupie :) Fajne pady, dużo gier, w szybkim czasie przeróbka napędu, a potem Jtag tylko uświetniły jej żywot. Nawet po problemach i wyzionięciu ducha zakup kolejnej był tylko kwestią czasu.
 

Do góry Bottom