Czerwona dioda na przycisku zasilania

wojsz20

Użytkownik
Użytkownik
Witam , mam wiekszy problem od poprzedniego , otóż kupiłem paste termoprzewodząca , rozebrałem konsole paste wymieniłem i konsole złożyłem, lecz gdy odpalam teraz konsole MIGA czerwona dioda zasilania. Już wyjasniam , konsola sie odpala normalnie po 10 sec. zaswieca sie czerwona dioda i miga , wentylator dostaje kopa i słychać że mocno sie kreci , konsola sie wyłącza .Prosze o szybką pomoc ;( ;( :(
 

adamk4

Użytkownik
Użytkownik
RRod.
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Slim czy gruba? Odczytaj kod błędu

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

wojsz20

Użytkownik
Użytkownik
Jestes pewny , nie mam żadnego pierscienia czerwonego tylko ta kontrolka na środeczku miga na czerwono, dodam że to xbox slim

jest to slim , kodu żadnego nie ma , konsola odpala sie poprostu jest już logo xboxa 360 a nagle czerwona dioda sie pojawia i sie wszystko wyłącza ...
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Konsola się przegrzewa, czy aby na pewno dobrze nałożyłeś tą pastę :)
 

wojsz20

Użytkownik
Użytkownik
Migająca czerwona dioda zasilania - YouTube Macie , to mój filmik który pokazuje zjawisko ,A co do pasty to dobrze ją dałem, jest to pasta za 5 złotych i mozna ja tylko nakładać malutkim pendzelkiem , wiec rozzmarowałem ja na procesorze ...
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
No, przegrzewa się. Napewno jak wkrecales czarne śrobki od radiatora to wkreciles te trzpienie na które zakłada się krzyż przez co nie styka radiator do procesora. Weź go zdejmij, dokrec trzpienie i będzie śmigać.

A i kod błędu Sprawdzasz jak w grubej gdy ma 3 diody.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

wojsz20

Użytkownik
Użytkownik
Kurcze , średnio to rozumiem , możesz jaśniej , ja to rozumiem tak : są cztery czarne śrubki je sie odkreca i potem sie wyciąga płyte główną i zdejmuje sie ten krzyżak , i teraz nie rozumiem co źle zrobiłem bo krzyżak wpiołem spowrotem , płyte główną wsadziłem spowrotem i wkreciłem na skos 4 śrubki i dodam też że radiator jest na sztywno , czyli nie rusza sie ....
 

Baloon 360

Użytkownik
Użytkownik
Rozbijesz konsole i jeszcze raz nałóż ta pastę dociśnij radiator do procesora i poruszaj nim następnie zobacz jak pasta się rozłożyła jeśli jest ok to nakładasz radiator i następnie nakładasz krzyżaka wkładasz płytę do obudowy i wkręcasz śrubki po przekorniej ale nie od razu do końca .
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Kurcze , średnio to rozumiem , możesz jaśniej , ja to rozumiem tak : są cztery czarne śrubki je sie odkreca i potem sie wyciąga płyte główną i zdejmuje sie ten krzyżak , i teraz nie rozumiem co źle zrobiłem bo krzyżak wpiołem spowrotem , płyte główną wsadziłem spowrotem i wkreciłem na skos 4 śrubki i dodam też że radiator jest na sztywno , czyli nie rusza sie ....
Chodzi mi i te srebrne sroby które wkrecasz w radiator a potem na nie zakładasz krzyż i do nich przykrecasz czarne śrobki. Pewnie jedna z nich się wkrecila i radiator źle leży.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

VaVa Klorosek

Użytkownik
Użytkownik
Mozliwe ze zle tasme zalozyles
 

XBOX-M4ST3R

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Tak jak Dexter mówi, pewnie śrubka(czarna) jakaś nie wkręciła się i radiator nie styka. Miałem tak w wersji FAT jak jedna śrubka krzywo wkręcona była.
 

michal9125

Użytkownik
Użytkownik
Miąłem tak w kompie z procesorem intel jak jeden zaczep nie był dociśnięty to po samym odpaleniu komputera jak już był normalny ekran to temperatura na Procku miałem 90 parę stopni i zaraz się resetował.. Rozbierz i sprawdź konsole tak jak pisali wyżej a tak w ogóle to nie wiem po co w slimie wymieniać pastę <?>
 

wojsz20

Użytkownik
Użytkownik
Konsola już działa , dzieki ;)
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Konsola już działa , dzieki ;)
Napisz co było grane, tak dla potomnych

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

Do góry Bottom