Czerwona dioda, problem z wentylacja x 360 slim POMOCY !

shake

Świeżak
Świeżak
Witam, dzisiaj podczas jak gralem w gta wyskoczyl mi błąd , a mianowicie czerwona dioda , wyskakuje mi komunikat że wystapil w konsoli problem z wentylacja i bedzie mozna uruchomic konsole po zniknieciu diody.
 

Sekwoja

Banned
możliwe że procesor padł jak długo posiadasz xboxa chodzi mi o rok produkcji
 

Boll

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Komunikat z chłodzeniem wyskakuje po 2 RROD ( dwie czerowne diody i wentylatory na momencie przyspeszają- dostaja 12V ). Może to byc spowodowane tym że w konsoli jest pełno kurzy, stara pasta termo lub poprostu konsola jest w takim miejscu że się "dusi". Podaj date produkcji, z tyłu konsoli na naklejce pisze MFR Date
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Witam, dzisiaj podczas jak gralem w gta wyskoczyl mi błąd , a mianowicie czerwona dioda , wyskakuje mi komunikat że wystapil w konsoli problem z wentylacja i bedzie mozna uruchomic konsole po zniknieciu diody.
Sprawdz czy wentylator sie kręci.

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalk 4
 

shake

Świeżak
Świeżak
Xbox 360 S Console , 2011-02-23 , konsole kupilem miesiac temu od kolegi , i nigdy nie byla otwierana.

pali sie tylko ta srodkowa dioda tzn. ta od wlacznika ktora miga na czerwono po chwili konsola sie wylacza , wlaczam ja ponownie i po chwili znowu to samo

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

 

orso

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Pomocnik
PSforum.pl
Nie włączaj więcej oddaj do serwisu na diagnozę i naprawę zanim będzie z nią gorzej.
 

shake

Świeżak
Świeżak
Czy jak naprawie to już nie wystąpi mi nigdy więcej takie coś ? I jaki koszt naprawy mniej wiecej?
 

marek789

Użytkownik
Użytkownik
Nikt ci 100 % gwarancji nie da, na to że więcej ci się to nie zapali
 

orso

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Pomocnik
PSforum.pl
Cena po diagnozie może być 50 ale też 250, jeśli dobrze zdobione to ten sam błąd nie powinien więcej się pojawić ale nikt nie da aż takiego zapewnienia.

Wysłane z mojego HUAWEI P6 przy użyciu Tapatalka.
 

boby2pc

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
pewnie ihs odkleił sie od rdzenia.
 

Do góry Bottom