Czołem

Bodomir

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Cześć Panie i Panowie
W wirze poszukiwać informacji o konsolach, grach, trafiłem na to forum. Bardzo mi miło Was poznać, pozdrawiam wszystkich serdecznie.
Prawdę mówiąc, logowanie się na forum graczy na xboxie, jest w moim przypadku nieco na wyrost, bo dopiero zbieram się do zakupu konsoli - ochotę mam ogromną. Nigdy nie miałem żadnej z wcześniejszej generacji, ani Ps, ani xbox.
Nie będę pytał, czy warto kupić xbox, czy lepiej playstation - bo jak wiadomo, temat rzeka, a szczególnie na tym forum, rozumiem, że raczej większość bawi się właśnie na xboxie.
Bardziej jestem ciekaw, czy na tym forum udziela sie wielu graczy w wieku 30-40+? Przewiduję (jak już pogram w Wiedźmina, na którego mam straszliwą ochotę) również gry multi - np Battlefield1. Czy jest szansa na znalezienie ( bez urazy dla młodszych graczy) grupy w tym wieku do wspólnej zabawy? Czy w ogóle to forum jest miejscem, gdzie umawiacie się na tego typu wspólne eskapady?
jeszcze raz pozdrawiam wszystkich
jak tylko faktycznie dołączę do rodziny, dam znać
Bodomir

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Witaj ;) Na tym forum na pewno znajdziesz kogoś w swoim wieku, na pewno dziadzia @p_bladek :D Można się ugadywać na ustawki na forum, albo i przez xbox live gold ;)

dawidm23

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Witaj :) w tym wieku są bankowo osoby tutaj .... jeszcze dziś czytałem jeden temat gdzie pewien użytkownik napisał że ma 43 lata a po nim kilku innych że są w podobnym wieku.... kurde gdzieś mam takie odczucie że gracze bardziej doswiadczeni w lata jednak wybieraja xboxa :)

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

sowik66

Świeżak
Świeżak
Aż tak stary jeszcze nie jestem, ale 26 wiosen juz za mna wiec jak bedziesz mial już bf1 z xo to mozna sie ustawic :)

sowa39

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jestem i ja okrągłe 30

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

masaro45

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
I ja 31

wyslane z es6 za pomoca palcow

davex

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
I ja 32[emoji33][emoji33]

Za błędy odpowiada Android[emoji767]

ManyPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
:D 4 z przodu już jest [emoji6]

Wysłane z mojego LG-D320

Bodomir

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
:)
Dziękuję wszystkim za szybki i miły odzew. Zatem nie pozostaje nic innego jak faktycznie zakupić xbox i spotkać się z Wami gdzieś w okopie, czy jakimś bezdrożu :)
pozdrawiam serdecznie

Blest

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Kupuj i wbijaj na pole walki [emoji16]

Bodomir

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Czołem.
Trochę to trwało, ale za sprawą Xbox Adaptive Controller ( o czym piszę w wątku na ten temat) , trafiłem do xbox family.
Z założenia xbox ma służyć do grania z 8 latkiem z porażeniem mózgowym z wykorzystaniem Xbox Adaptive Controller i dedykowanych przycisków, ale chwilowo utknąłem na drogach Wielkiej Brytanii i kręcę się po okolicy ( Forza Horizon 4).
W planach mam Rainbow Six Siege, może Division 2- jeśli chodzi o sieciówki ( do tego mam Game Passa)
Jak pisałem wyżej, jestem graczem 40+, więc preferowałbym rozgrywki z towarzystwem w podobnym wieku, a przynajmniej z pełnoletnim, bez bluzgów i z wyrozumiałością dla innych ( np. w Forzie chyba jeszcze ani razu nie zająłem innego niż ostatnie miejsce-ale nie tracę ducha) .
Mój game tag: Mr Bodomir.
pozdrawiam

Ostatnia edycja:

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Witamy na forum i zapraszamy do udzielania się :)

Hakos

Świeżak
Świeżak
Witam 45+ jestem starszy ;);););)

Do góry Bottom