Czołem!

P4Jan

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Hej,

Kilka dni temu kupiłem Game Pass na PC, mój pierwszy game pass i powiem Wam, jestem zadowolony, jednak trochę boli brak znajomych do giercowania czasami w jakieś giery. :smuggrin: Z konsolom XB jeszcze nie miałem styczności, dopiero pierwsze kroki wstawiam na game passie, w przyszłości planuję kupić XB.

A, no i na imię mi Paweł, lat 28 :D Gry nie są mi obce, doskonale ogarniam je. Możecie śmiało wysyłać zaproszenia do znajomych na Xbox Live, do wspólnego giercowania.
 

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Cześć Paweł. Kup Xbox'a i zasiądź wygodnie na kanapie a już na PC nie wrócisz :p
 

P4Jan

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Cześć Paweł. Kup Xbox'a i zasiądź wygodnie na kanapie a już na PC nie wrócisz :p
No wiem jaka to wygoda, podłączam pod PC pada od XO i można kopyta rozciągnąć. :p Pad prawie 3 lata, często używany, ale najlepszy bo nie rozłożył się jeszcze.
 

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Jeśli masz wygodne stanowisko, pada itp. to pewnie jest ok :) Ja to od 20 lat już na konsolach i ostatnie gry w jakie grałem na PC, to pewnie Quake 3, AOE 2, Heroes 3, CS itp itd :D Kiedyś GamePAssa nie było, teraz w sumie jest wygodniej i każdy wybiera na czym mu się fajniej gra ;)
 

Do góry Bottom