cztery diody śmierci

Kafi

Świeżak
Świeżak
Dużo słyszałem o dużym problemie konsoli Xbox 360 o czterech diodach śmierci.Odnośnie tego mam pytanie: otóż jak można zapobiec przegrzewaniu się konsoli? Ile godzin można grać bez przerwy by nie pojawiły się czerwone diody i jak ma się ten problem z nowszą wersją Jasper? Za odpowiedzi z góry dzięki.
 

incubus

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Ech gdyby cztery diody były problemem bylo by pieknie.
 

Blood.

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odpowiedzi na to wszystko masz na forum.
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
To zależy od jakości komponentów :) oraz umiejscowienia konsoli. Niektórym konsola pada po miesiącu a niektórzy mają konsole 2 lata i działa bez problemów.
 

KrzQ

Użytkownik
Użytkownik
nie unikniesz tego
nie no jest jeden sposób, wez konsole schowaj do kartona i zakop pod ziemie zeby jej nie ruszac i nie wlaczac:D
sory za OT
prawda jest taka ze taki temat juz byl
tu masz jak zapobiec
http://x360iso.org/sprzet/16193-zapobiegawczo.html
 

talibans

Użytkownik
Użytkownik
temat wielokrotnie wałkowany już był !

no ale :
1) trzymaj konsole w przewiewnym miejscu tzn. unikaj szafek, szuflad, itp.
2) jeśli trzymasz konsole w pozycji poziomej możesz podłożyć jakieś listewki pod nożki ( te gumowe) zeby zapewnić jej większy przeswit i owiem powietrza z dołu.

to tyle ile ja zrobiłem i jak narazie wszystko OK ( za wyjątkiem jednej niegroznej zawieszki)

Inni Forumowicze polecali też :
1) regularne czyszcze konsoli sprężonym powietrzem (w sprayu)
2) dodatkowe chłodzenie w postaci wentylatorów zabudowanych na tylnnim panelu X-a
3) wymiane pasty termoprzewodzącej pod radiatorami

Pamietaj ze jak ma przyjśc RROD to i tak sie zjawi. :(
Pozdrawiam i szukaj bo sam czytałem juz chyba 10 róznych tematów o zmniejszaniu ryzyka RRODa.
 

zary

Użytkownik
Użytkownik
Chyba o trzech diodach śmierci a nie o czterech
 

Kafi

Świeżak
Świeżak
Dobra a powie mi ktoś co dokładnie poprawili w tej nowej wersji Jasper?
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
lol nie 4 diody śmierci lecz 3 cztery zonaczają że konsola nie jest podłączona pod telewizor.
 

Do góry Bottom