Czy aktualizacja usunie mi przeróbkę?

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Wciąż te same tematy z tym samym zapytaniem.
Założyłem ten wątek żeby tego uniknąć.

Na początku wytłumacze Wam o co w tym chodzi.
Aktualizacja dasha do 2.0.13146.0 nie usuwa przeróbki tylko robi reflash napędu do nowego, oryginalnego FW który obsługuję format XGD3. M$ nie zrobił tego "na złość" piratom!

-- Jeżeli masz dash niższy lub równy 2.0.12625.0 aktualizacja "usunie" przeróbkę

-- Jeżeli masz dash wyższy lub równy 2.0.13146.0 aktualizacja nie "usunie" przeróbki

Teoretycznie jeżeli napęd posiada LT 2.0 lub wyżej też nic się nie stanie.

UWAGA!

Połączenie z XBL spowoduję cichą aktualizację.

Dash 2.0.14699.0 zawiera cichą aktualizacje po której gry XGD3 i XGD2 z AP 2.5 mogą przestać działać na LT 2.0 (nie tyczy się napędów: Hitachi 32, 36, 40, 46, 47, 58, 59 (LT 2.0) i Samsung TS-H943 (LT 2.1))
Jest na to sposób http://xboxforum.pl/artykuly-31/poradnik-jak-zrobic-zeby-gry-xgd3-dzialaly-po-cichej-aktualce-109975/ lecz nie wszystkie gry działają, a najnowsze to szczerze wątpię (nie wiem, nie próbowałem).
Oczywiście LT 3.0 rozwiązuję problem.

lista i opis aktualizacji:
http://en.wikipedia.org/wiki/Xbox_360_system_software
 

dziraja3

Świeżak
Świeżak
aha , czyli z tego wynika , jeśli mam : D:2.0.13604.0 to nie usunie mi przeróbki aktualizacja?
 

Łukasz Masorz

Świeżak
Świeżak
witam mam pytanko czy jezeli mam D:2.0.8955.2 i zaktualizuje to strace przerobke?
albo to na co patrze na xboxie to niejest wersja DASHA
 

orso

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Pomocnik
PSforum.pl
Odp: Czy aktualizacja usunie mi przeróbkę?

witam mam pytanko czy jezeli mam D:2.0.8955.2 i zaktualizuje to strace przerobke?
Tak będzie ofw.


HTC Desire HD @ Tapatalk 2
 

Łukasz Masorz

Świeżak
Świeżak
dzieki za pomoc
 

doggy69

Świeżak
Świeżak
Witam, jestem nowym użytkownikiem xbox 360 i mam parę pytań. Ogólnie nie mogę się połapać z tym wszystkim... Mam przerobionego xboxa - gry chodzą pod LT 2.0 wg brata - jego działają na moich i na odwrót. chciałem się dowiedzieć czy mogę zaktualizować dasha chociażby przez pena, bo wiele gier które mam wymaga takiej aktualki, min dirt3, fifa12. Mój dashboard: 2.0.12416.0. Sorry jeśli temat poraz tysięczny się powtarza, ale każdy kto tu pisze ma trochę inny profil sprzętowy. Pozdrawiam
 

KaBooM

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Odp: Czy aktualizacja usunie mi przeróbkę?

Usunie reflash był 13146 a następną aktualka spi zakładała.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
 

doggy69

Świeżak
Świeżak
to co byś poradził? jest jeszcze jakaś opcja czy tylko lt3 i nowy dash?
 

KaBooM

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Odp: Czy aktualizacja usunie mi przeróbkę?

Lt3.o to chyba najlepsze wyjście.
Nie masz 2.0 ,coś niżej masz nie pamiętam już jak to było.
Stare gry będą działać.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
 

zysiak

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mam LT 3.0 i dash 2.0.14719.0 czyli zniknie mi LT czy nie ? Bo już nie kapuję :|
 

orso

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Pomocnik
PSforum.pl
Odp: Czy aktualizacja usunie mi przeróbkę?

Mam LT 3.0 i dash 2.0.14719.0 czyli zniknie mi LT czy nie ? Bo już nie kapuję :|
Nie nic nie zrobi.

Wyżej masz dokładnie napisane.

HTC Desire HD @ Tapatalk 2
 

mateusz89x

Świeżak
Świeżak
Witam! Mam dash'a 16202 i lt 3.0 czyli dosc nowego i po podlaczeniu kinecta napisalo ze trzeba zaaktualizowac do poprawnego dzialania. Moge zaaktualizowac bez problemu tak zeby nie usunelo przerobki?
 

TheOFF

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Śmiało. Sam niedawno aktualizowałem i nic nie usunęło. ; )
 

zysiak

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A jeżeli mam starszy dash, to moge wgrać nowszy przez pendrive potem machnąć przeróbke na lt 3.0 i podłącyzć kinecta i zaktualizować ?
 

TigraTeam

Banned
A jeżeli mam starszy dash, to moge wgrać nowszy przez pendrive potem machnąć przeróbke na lt 3.0 i podłącyzć kinecta i zaktualizować ?
możesz
 

fen1x

Użytkownik
Użytkownik
Teraz wyskakuje mi jakaś aktualizacja dostępna tylko przez XBOX Live - pierwszy raz podłączam konsolę po sformatowaniu pamięci i zrobieniu flasha, instalować?
 

akwarium25

Banned
Jak masz najnowsze lt to tak
 

fen1x

Użytkownik
Użytkownik
l.t 3.0
 

TigraTeam

Banned
 

Grzecho

Użytkownik
Użytkownik
Śmiało aktualizuj . :D
 

Do góry Bottom