czy baterie psują pada?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

jackassPL

Banned
Witam, zaobserwowałem dziwną sytuacje z moimi padami. Jak wyczerpały mi się te baterie co były dołączone do pada to zacząłem kupować te tanie baterie philipsa z kiosku i wtedy pad zaczął się co chwila wyłączać, myślałem że pad się spier*****. No to kupiłem te same baterie i włożyłem do drugiego pada i to samo. Kumpel pożyczył ode mnie 1 pada i włożył tam baterie samsunga i było wszystko ok. Pytam się, czy to wina baterii i czy mieliście takie sytuacje?
 

ModWorld

Użytkownik
Użytkownik
Moim zdanie to musiał być zbieg okoliczności. Ja jeszcze osobiście nie miałem problemów w bateriami lub z akumulatorkami.
 

Franke777

Użytkownik
Użytkownik
tak mam to samo, dołączam się do pytania.
 

jackassPL

Banned
Chyba znalazłem rozwiązanie tego problemu(szkoda że dopiero teraz) wpływ na to ma rozmiar baterii, te philipsa są bardziej cienkie niż akumulatorki, jestem niemal pewien na 100% że w tym był problem, gdyż jak grałem to przyciskając koszyczek od pada było wszystko ok
 

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Jeżeli chcecie by pad wam normalnie funkcjonował, to musicie zakupić akumulatorki lub zestaw play&charge kit.
 

Kalita

Banned
Niektóre baterie są krótsze o 1 mm .
 

jackassPL

Banned
już więcej tego badziewia nie kupię i wam też nie radzę
 

Franke777

Użytkownik
Użytkownik
ty ale rzeczywiście właśnie sprawdziłem i teraz będę uważać przy kupnie wielkie dzięki. ;]
 

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Myślę że dalsze spekulacje są bez sensu, zamykam temat.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom