• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Czy będę mógł zainstalować grę na dysku zewnętrznym ?

DejVido

Świeżak
Świeżak
Witam!

Będę mógł zainstalować grę na dysku zewnętrznych chodzi głównie o gry z xbox live'a, bo mam 1 tb dysk zewnętrzny z przerobionej ps3 były tam gry.

mixyr

Użytkownik
Użytkownik
dysk przenosny konsola widzi tylko 16 gb, tak bedziesz mogl
Głupota, wystarczy zrobić na dysku więcej partycji np. Xbox 360 i to będzie główna, a potem Xbox 360 01, Xbox 360 02 i tak dalej i każda będzie miała po 16gb, więc możesz zapisywać na każdej z partycji gry i gdy będziesz chciał ściągnąć grę lub gdy będziesz chciał zagrać w grę, którą masz zapisaną na np. Xbox 360 03, to zmieniasz nazwe na Xbox 360 i wtedy grasz, trochę to uciążliwe bo musisz żeby zagrać w jakąś grę zmieniać nazwę, ale to się bardziej opłaca niż bulenie za HDD 250GB.
PS: Próbowałem tylko raz po skonfigurowaniu i działało :)
Pomogłem...? Podziękuj

ZZ123

Użytkownik
Użytkownik
Konsola będzie widziała 1 TB, ale tylko wtedy gdy będzie miała JTAG.

mixyr

Użytkownik
Użytkownik
proszę o pomoc w takim razie jak to zrobić. Jak przygotować pendrva ...będę bardzo wdzięczny
No po prostu, bierzesz sobie pendrive conajmniej 1gb max. 16gb i podłączać do wejścia USB w konsoli, wchodzisz na Ustawienia Systemu--->Pamięć i tam będziesz miał "Urządzenie Masowe USB" to wchodzisz w to i konfigurujesz, po tym będziesz mógł cieszyć się tanim źródłem pamięci :)

Do góry