Czy chipset VIA jest wymagany do flashowania napędu?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

fizol

Użytkownik
Użytkownik
Czytalem ze aby zrobic flesh trzeba miec chipset VIA, a czy jesli mam nForce to czy moge przy mojej plycie to zrobic??
 

plutap

Użytkownik
Użytkownik
Odp: pytanie o flesh

to zależy jaki masz napęd, jeżeli benq to mozesz, jeżeli inny to musisz kupic chipset VIA
 

fizol

Użytkownik
Użytkownik
Odp: pytanie o flesh

mam samsunga, czyli musze kupic plyte glowna z VIA tak? ojejc....
 

plutap

Użytkownik
Użytkownik
Odp: pytanie o flesh

wystarczy że kupisz kontroler PCI oparty na chipsecie VIA np taki http://allegro.pl/item435120619_kontroler_pci_via_na_ide_sata_raid_bios.html
 

fizol

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy chipset VIA jest wymagany do flashowania napędu?

dzieki za szybką odpowiedz:) własnie wymyslilem sobie tanszy sposob:) pojde do qmpla:D POZDRO
 

WarsPrince

Świeżak
Świeżak
Witam.Mam taki dylemat czy jak zfleshuje xboxa i dostane rroda to mogę to odfleshowac i dać do naprawy ?? Mam gwarancje jeszcze na 2 lata i nie chce mi sie czekac tak długo.

Proszę o szybką odpowieć.

Jakby co to jestem pod nr. gg 7050539
 

rymcio1987

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Dżizas kurcza ja pierdziele ;/ mało to było wałkowane na forum ?? znam obecnie 2 PRZYPADKI w którym kumple odesłali konsole sflashowane z rrodem na gwarancje i microsoft odsyłał je NAPRAWIONE, ale z napędem wymienionym na LITEONA ..coś więcej ??
 

WarsPrince

Świeżak
Świeżak
Nie :) Dziękuje teraz się nie obawiam przerobić.
 

novak512

Użytkownik
Użytkownik
mam samsunga, czyli musze kupic plyte glowna z VIA tak? ojejc....

a wcale że nie!

mam nForce2 i flashuje u siebie wszystkie napędy bez problemu. Samsung pojdzie BEZ NAJMNIEJSZYCH PROBLEMÓW (jeżeli masz taki chipset jak ja).
Wiem, że na nForce2 i nForce4 przerobisz Samsunga bez najmniejszych problemów.;)
 

Tworasky

Świeżak
Świeżak
Chciałbym zapytać o te chipset'y.. co wpływa na to że dany chipset zdoła przerobić xboxa a drugi już nie? I jak mogę rozpoznać że akurat mój ma taką możliwość ?
 

offtopic

Użytkownik
Użytkownik
Wszystko masz w poradnikach.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom