CZY cooler W CZYMS POMAGA

wisba

Użytkownik
Użytkownik
Jak napisalem w temacie czy kupno coolera w czyms pomoze rzeczywiscie poprawia chlodzenie ?? Czy po prostu to bedzie wyrzucenie pieniedzy w bloto??
 

peku

Użytkownik
Użytkownik
Odp: CZY cooler W CZYMS POMAGA

Wyrzucanie pieniedzy w Błoto
NIC NIE POMAGA !!! Potwierdzone i każdy ci to powie


pozdro ;)
 

wisba

Użytkownik
Użytkownik
Odp: CZY cooler W CZYMS POMAGA

wilekie dzieki za info bo zastanawialem sie czy to kupic :-[ ale w takim razie nie kupuje wole to wydac na cos bardzie sprawdzonego %%% 8)
 
P

Piri001

Guest
Odp: CZY cooler W CZYMS POMAGA

Ostatnio poszedlem do kumpla-elektronika . Jego ojciec jest fizykiem i popatrzyl sobie na te wszystkie otwory wentylacyjne . Powiedzial ze te po bokach gowno daja ale te od gory i od dolu juz daja o wiele wiecej . Powiedzial ze nie powinny byc zastawiane te otwory i wtedy wszystko powinno byc cycus glancus . Nie wiem cy sobie jaj nie robil ale moze i prawde powiedzial .
 

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
Odp: CZY cooler W CZYMS POMAGA

A jak wy macie ustawionego Xboxa?stojaco(pionowo) czy lezaca(poziomo).Bo juz slyszalem tyle roznych opinii i tyle tlumaczen...Jakie jest wasze zdanie??
 

peku

Użytkownik
Użytkownik
Odp: CZY cooler W CZYMS POMAGA

Mi Stoi :p (Bez Skojarzen) I tylko cieple powietrze wylatuje ^^
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: CZY cooler W CZYMS POMAGA

Mój stał, teraz leży i nie widzę różnicy. Tylko gdy leży wydaje mi się że ma lepszy przepływ powietrza więc go tak zostawiam.
 

wisba

Użytkownik
Użytkownik
Odp: CZY cooler W CZYMS POMAGA

Moj lezy bo mi tak wygodniej ale stal przez jakis czas i nie widze zadnej roznicy :p
 

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
Odp: CZY cooler W CZYMS POMAGA

Moj X tez lezy...i czytalem ze to jest ta odpowiedniejsza pozycaj.
 

fuktu

Użytkownik
Użytkownik
Odp: CZY cooler W CZYMS POMAGA

moj stoi i mam cooler w zestawie mialem gratis

wydaje mi sie ze troche pomaga

bez coolera cieple powietrze przez standardowe wiatraki jakos tak slabo wylatuje
natomiast z coolerem wychodzi jak malinka

ja mysle cz nie wywiercic sobie paru szparek . w konsolce . . .

wydaje mi sie ze lepiej miec tego coolerka 40zl wydac na niego to nie az tak duzo ;]
 

gangster6669

Użytkownik
Użytkownik
Odp: CZY cooler W CZYMS POMAGA

Ja miałem ten cooler wcześniej ale tylko dlatego ze mój xks nie sterował prędkością wiatraków ale po update nabył taką umiejętność i wywaliłem tego coolera teraz leży sobie w szafce lub służy do otwierania piwa hehe ;D.
 

peku

Użytkownik
Użytkownik
Odp: CZY cooler W CZYMS POMAGA

no i kolega przynajmnie znalazł zastoswanie dla tego szitu .
 

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
Odp: CZY cooler W CZYMS POMAGA

A co myslicie o tym??
http://allegro.pl/item313739703_podkladka_chlodzaca_do_laptopa_alum_hub_usb_4_.html
Laptopom pomaga.
 

cris14

Użytkownik
Użytkownik
Odp: CZY cooler W CZYMS POMAGA

Wszystkie coolery które dopina sie styłu do iksa są badziewne. Raz spotkałem sie z takim w którym wiatraki odbracały sie w przeciwną strone niż w iksie :D :D
 

Raikoh

Użytkownik
Użytkownik
Odp: CZY cooler W CZYMS POMAGA

Coller troche pomagb, ale jesli nie przerobi sie go na kabel tylko bedzie sie stosowac przelotke to zabije on konsole.
 

Grzelus301

Użytkownik
Użytkownik
Odp: CZY cooler W CZYMS POMAGA

Jak dla mnie również te wszystkie dolanczane coolery to szit. ;D Ja tam mam zwiększone napięcie w standardowych wiatrakach przez co chodzą szybciej i gorące powietrze wylatuje jak rakieta z tyłu konsoli :) :D
 

Gemini

Użytkownik
Użytkownik
Odp: CZY cooler W CZYMS POMAGA

Ja też słyszałem że jedyne to ten cooler robi to robi więcej hałasu. Ja myślałem żeby w lato skierować na konsole taki duży stojący wiatrak ale i tak myślę że to mało da.
 

Cronx

Świeżak
Świeżak
Odp: CZY cooler W CZYMS POMAGA

Mam pytanie czy ten Cooler http://www.robson.pl/index.php?p=16&id=7186 jest lepszy od Nyko i innych tego typu tzn. czy on coś daje w porównaniu do innych cooler'ów
 

ADAMO

Użytkownik
Użytkownik
Odp: CZY cooler W CZYMS POMAGA

wg. mnie pomaga i to bardzo polecam innym :) mowcie czy macie coolera czy nie:)
 

Gemini

Użytkownik
Użytkownik
Odp: CZY cooler W CZYMS POMAGA

Ja nie mam. Chciałem kupić ale wszyscy na niego tylko narzekają. W sumie jesteś pierwszym kto piszę że jest z niego zadowolony.
 

Do góry Bottom